Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 évesen van értelme ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen van értelme ismerkedni? 24/F

Figyelt kérdés

A munkahelyemen tetszett meg egy lány.. de van barátja... de ez most mindegy is. Korábban is sok mindenki tetszett, 3-sozr voltam szerelmes úgy igazán, sosem jött össze.. sosem voltam elég jó.



Ha netalántán egyszer lesz is valakim, hogy álljak hozzá...?

Nekem nincs exem, sem szexuális tapasztalatom, amit ilyenkor a lány már nyilván elvárna... joggal..

Azt sem tudom, hogy milyen vagyok egy kapcsolatban...


Jobb lenne, ha nem lenne exe a következő kiszemeltnek... úgy is kb tuti folyamatosan máshoz fogom mérni magam... másik pasihoz...

akár tettekben, vagy csak úgy alapból.. vagy a külső...



Néha néha nagyon rosszul érzem magam emiatt.. mintha nekem nem járna ez.. olyan érzésem van.



Ma jöttem rá, hogy a munkatársam nagyon tetszik, holott tudom, hogy van barátja... sosem tennék tönkre más kapcsolatot..

De mit akarok... azzal se mernék összejönni, aki igent mondana...



#szex #szerelem #probléma #kapcsolat #munkahely #sohanemjönösszeésmárelegemvanbelőle
2021. ápr. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan fogjál hozzá? Először is fejezzed be az önsajnálatot, mert NAGYON kiábrándító.

24 éves vagy, ne várj, hogy ex nélküli lányra, mert 100-ból, ha 1 ilyen...


Mit tegyél? Álljál fel a számítógép mellől és járjál heti gyakorisággal társaságba. Nem, nem arra gondolok, hogy fiú haverjaiddal mentek sörözni, hanem beiratkozol valamilyen tanfolyamra, vagy keresel olyan hobbit, ahol sokan megfordulnak és elkezded gyakorolni az emberi kapcsolatokat.

Igen, gyakorolni kell miként beszélünk a másik emberrel. Mindkét nemmel.


Ez az első lépés ahhoz, hogy rendbe hozzad az életed.

2021. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz/akarsz tenni érte akkor igen, ellenkező esetben inkább hagyjad a társkeresést
2021. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken nem éri meg gondolkodni.


Ne foglalkozz hány exe volt a lánynak és ne képzeld a fejébe az elvárásokat.


Nyugodj kicsit le. Ha valakivel veled akar lenni és tapasztaltabb, szinte garantálni tudom, hogy élvezni fogja hogy betaníthat olyan dologkra amikben még nem vagy jó.


Azt is biztosra tudom mondani, hogy egy párkapcsolatban megfelelő motivációval simán te lehetsz számára a tökéletes partner.

2021. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24 évesen lánykent en is igy voltam. Találhatsz ilyen lányt is.
2021. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!