Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom nem csak ez a két opció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem csak ez a két opció van, de melyik a jobb szerelmesnek lenni szex nélkül vagy szexelni szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván a férfiak más választ adnak erre, mint a nők.

Nekem nőként szerelmesnek lenni jobb szex nélkül, pedig nálam a szerelem együtt jár az erős szexuális vággyal, de a drog legalább addig elvarázsol, amíg van egy kis remény.

Szerelem nélkül szexelni pont azért, mert szerelem nélkül nem élvezem a szexet, kb. olyan, mintha feldugnék egy uborkát, csak sokkal több macera van vele, mert találkozgatni kell és jópofizni. Az uborka legalább nem olyan bonyolult, viszont már kedvem sincs hozzá, de a szerelem meg az uborka között nyilván elég nagy a különbség.

2021. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerelmesnek lenni szex nélkül.
2021. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindkettő tud jó lenni:) 23f
2021. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerelmesnek lenni szex nélkül? De miért nincs szex? Csak egy aszexuális embernek nincs rá igénye.


Szerintem ha épp nincs szerelem, akkor anélkül is jó szexelni. De nem értem, miért ne szexelnék a szerelmemmel.

2021. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Jöhet nyugodtan a lepontozás,de nő létemre inkább a szexet választanám.
2021. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lucaszek96 ***** válasza:
74%
Mind 2 volt részem, a szex szerelem nélkül egy ideig óráig jó pasiként hamar rá lehet unni 1-2-3 hónap,szerelem szex nélkül meg azért volt mert egy depresziós kis p*cs voltam évekig, szerintem a második rosszabb viszont ha szerelem van szex meg nincs ott van valami gond amit meg kell oldani:D
2021. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok és szintén a szerelem nélküli szexet választanám, ha a másik opció egy szexuálisan kihűlt, dögledező szereem lenne.
2021. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

szexelni szerelem nélkül. (nő)


szex nélkül élet🤣

2021. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerelem is van, ami nem viszonzott, ezért nincs szex. Vagy viszonzott, de a szerelmesek foglaltak - csak éppen nem egymással -, és ezért nincs szex.
2021. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Komolyan hülye kérdés. Szex nélküli szerelem nem létezik. Úgy hívják a szex nélküli szerelmet, hogy szeretet és az meg fiú-lány barátság. Mert ha valóban szerelemes vagy megkattansz, ha nem lehetsz vele. Szóval ez esetben ezt ki is lőném.


Érzelmek nélkül pedig lehet szexelni, csak legyen vonzalom

2021. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!