Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik évekkel később is gondolnak egy lányra, tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Valaha jóban voltunk, és tudom, hogy a mai napig nezegeti a képeim.

L23



2021. ápr. 18. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelem
2021. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vannak!


33/f

2021. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Általában a férfiak később kapcsolnak, hogy hibáznak. Gyorsan döntenek, és mindig helyrehoznák, de valamiért nem kapnak lehetőséget... :)
2021. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokan
2021. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem egy ilyen lány van, akire 6 év távlatából is gondolok a mai napig. Igaz nem olyan sűrűn mint régebben. De sokszor eszembe jut és nézegetem a képeit is. Nem tudom eldönteni fel kellene-e vennem vele a kapcsolatot újra, mert régen tényleg kijöttünk és barátok voltunk, de simán lehetett volna több, vagy maradjon ez meg annak ami most van. Plátói képnézegetésnek.
2021. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Férjem 10 évig gondolt egy lányra. Akkor nem fogta fel, hogy beleszeretett. Mikor már nem voltak kontaktba akkor jött rá, hogy szerelmes. És csak akkor tudott túllépni rajta, amikor 10 év után újra találkoztak, mert rájött, hogy egyáltalán nem az tünemény akire emlékezett. Így kiábrándult.
2021. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 mesélsz kicsit bővebben?

Többieknek köszi a választ :)

2021. ápr. 18. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem,amennyi nőt látnak vizslatnak mindenfele,törődik a te keped. Mindig van aktualis numera jelölt.
2021. ápr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Van ilyen lány. Sajnos tudom hogy nem kellek neki de elfelejteni őt nem vagyok képes.
2021. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van... 20+ év után is...
2021. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!