Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már veletek olyan hogy az exetek figyelmesebb volt veletek mint a jelenlegi barátotok?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok nagy dolgokra csak ilyenre hogy előreenged, megfogja a kezed stb apró kis figyelmességek.

Nagyon hiányoznak nekem ezek de mégse akarom erőltetni ha ezek nem szívből jönnek neki.



#ex #Jelenlegi barát #Figselmesség
2021. ápr. 19. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Sosem választok olyan párt, aki számomra fontos dolgokban rosszabb, mint bármelyik exem. Sőt, ha ilyen dolog miatt mentünk szét, akkor csak felette választok.
2021. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Még az ismerkedési szakaszban kiderült az új palidról, hogy nem udvarias, nem figyelmes, mégis összejöttél vele, pedig neked ezek a gesztusok fontosak.

A kapcsolat ténye se változtatta ezt meg, te meg értetlenül pislogsz, hogy de hát ez neked kell és most mi legyen?

Ha te a jelenlegit az exeddel hasonlítgatod és a mérleged az exed felé hajlik, akkor ne rabold tovább a jelenlegi idejét, mert nem rá vágysz.

2021. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nekem pont a személyre szabott figyelmesség a szeretetnyelvem, ha valakinek nem lenne természetes akkor el se jutnánk odáig, hogy összejöjjünk. Mondjuk én pont nem a sablonos udvariasságra gondolok, nekem a figyelmesség azt jelenti, hogy teljesen személyre szabott és mentes a kliséktől, de nem is ez a lényeg. Nem volt sok kapcsolatom, de ami volt, az sok dologra megtanított, többek között arra is mivel tudok és mivel nem tudok együtt élni - pont ezért minden kapcsolat után csak feljebb ment a léc, nem lejjebb.
2021. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan apróságok, amik jól esnének, de megvagyok nélküle. A vőlegényem nem annyira a szavak embere és nem is fizikailag fejezi ki a szeretetét. Én ölelkezős, bújós, puszis vagyok, ő meg inkább figyelmes, szó nélkül is bármit megtesz nekem, ismer, mint a tenyerét. Ettől nyilván tudom, hogy szeret, csak másképp fejezi ki, mint én.

Az exem ezzel ellentétben a bókolós, dicsérgetős fajta. Néha jól esnek a bókok, de aztán eszembe jut, hogy igazából a mostani párom is bókol nekem, csak nem orrba-szájba, az exemmel meg nem hiába lett vége.

2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!