Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak neten próbálkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak neten próbálkozom ismerkedni akkor kicsi az esélye hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Élőben nem megy jól. Meg volt olyan hogy úgy tűnt hogy teteszem egy lánynak aztán másik fiúval jött össze, pedig már megszerettem őt.
2021. ápr. 19. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Olyan, hogy valakinek a neten jobban megy, mint élőben, maximum akkor lehetséges, ha egy csendesebb, visszafogottabb, de jóképű srác vagy. Ilyenből azért kevés van.
2021. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a párommal interneten ismerkedtem meg, 5 éve vagyunk együtt. Tudj jól kommunikálni, tartsd fent az érdeklődést, és akkor nem lesz probléma.

Szerintem elég átlagos kinézetűnek lenni, és egy jó személyiséggel meg tudsz fogni valakit.

2021. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neten megismerhetsz valakit, de ha nem találkozol vele élőben vagy nagyon sokáig húzod az élő találkozást, Akkor lehet a másik megunja, hogy csak online tartotok kapcsolatot.

(Persze vannak olyanok akik online kapcsolatot keresnek csak, de a többség azért szerintem szeretné élőben is megismerni a másikat)


Fontos az időzítés, de kitartás, te is tudsz találni párt.

2021. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan sikeresen ismerkedtek neten,köztük én is, csak tényleg nem szabad unalmasnak lenni, mert azzal elronthatsz mindent.
2021. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akinek élőben nem megy, neten sem fog!
2021. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól műveled, akkor a net sikeresen lehet. (F)
2021. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!