Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22-25 évesek, milyenek voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-25 évesek, milyenek voltak az eddigi kapcsolataid?

Figyelt kérdés

Pár szóval jellemeznéd légyszi?


Nekem eddig nem sok sikerem volt az ellenkező nemnél:(


2021. ápr. 19. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

2 db fél-fél évig tartó valamim volt, amit esetleg kapcsolatnak lehet nevezni. Ezen kívül pár alkalmi, vagy összejárogatás, de ezeket nem büszkén mondom, mert utólag semmit nem adtak hozzá az életemhez, de nagyon akkoriban sem.


Aki lányok tetszettek vagy az a néhány, akikbe életem során szerelmes voltam, azok sosem akartak tőlem semmit.

25/F

2021. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
25 évesen 5 év járás után - amiből 4 év együttélés volt - összeházasodtunk.
2021. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

25 éves vagyok, 5 éve vagyok együtt a párommal, 3 éve élünk együtt.

Nagyon szeretjük egymást, sokkal jobb a kapcsolatunk az elejéhez képest.

Építkezünk közösen. 5 éven belül gyereket szeretnénk.

2021. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

2 db,2-3 éves kapcsolatom volt. Az első egy szép lassan bántalmazásba atfordulo dolog volt, amitől nagyon nehezen szabadultam,a másodikban meg idővel kiderült, hogy egy nagy gyereket kellene nevelnem egyetem mellett, mert bár az egyénnek hatalmas szíve volt, sajnos képtelen volt az önálló életre, és hiába mutattam meg neki dolgokat, a legalapvetőbb teendőket elrontotta( nem én vagyok haklis, ha mosott akkor vagy a ruhák vagy a mosógép ment tönkre pl). 2,5 évig próbálkoztam, ebből másfél évig együtt élve, de nagyon nagyon belefáradtam, nem voltam erre alkalmas. Sajnáltam mert egyébként tényleg rendes srác volt.


Erre a 2 kapcsolatra viszont minden emberi kapcsolatom ráment, úgyhogy azóta nekem sincs szerencsém, másfél éve igazából nem beszéltem senkivel a családomon kívül, elkoptak a barátaim. Csoda lesz ha valaha kapcsolatom lesz.

2021. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szar
2021. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
18 évesen jöttem össze a férjemmel, 20 éves voltam az esküvőnkön. Nem kezdek itt ömlengeni, de csodálatos évek voltak. 😊
2021. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 moozygoo ***** válasza:

Az elsőbe nagyon szerelmes voltam, vidékről vonatoztam fel Pestre (30p busz/bicikli +2.5 óra vonat), heti kb 2x pár napra.

Kb egy év után szakított velem, nem tudom miért.

Visszagondolva nem volt egy tartalmas kapcsolat.


A második barátnőm nem tudom meddig tartott, barátok voltunk, aztán több lett. Ő nagyon belémborult, én nem és kezdtem ettől sza**rul érezni magam. Szakítottam vele, azóta összejött mással, haveri szinten még szoktunk néha neten beszélni.


Összességében mindkettő kapcsolat kaki volt, mára már ott tartok, hogy nőt nem kívánok az életembe, saját lakás összespórolására pontosítom az energiám.

2021. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!