Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az igazi, ellenállhatalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazi, ellenállhatalan vonzalom?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy legtöbben hidegen hagynak, míg egy-egy kivételes ember felrobbant belülről?

Tudom külső is, meg arc, hang, mozgás, stb. De sok emberre mondhatjuk, hogy vonzó, szép, jól néz ki, mégsem érezzük, hogy megőrülünk, ha nem kapjuk meg.

Mitől lesz a kiválasztott, kiválasztott? Miért pont az ő arca lesz az az arc, miért pont az ő hangja libabőröztet meg, miért pont az ő járása ellenállhatatlan?


2021. ápr. 20. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudat alatt felfedezel benne valamit-szokást, pótcselekvést, tulajdonságot - akármit ami magadra emlékeztet, akkor elő jön az a régi ismerős érzés. Úgy gondolod hogy jól kijönnél azzal az emberrel mert egy részedet felfedezted benne. Ezért.
2021. ápr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat, de nem tudok ilyenre gondolni. Viszont tény, hogy az ismerősség érzése egyből megvolt.
2021. ápr. 20. 00:40
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha ennyire nulla az önismereted, miért nem olvasol inkább önfejlesztő könyveket, kérdező?
2021. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legalább releváns dolgokat írnál, ha már ilyen későn válaszra méltatsz...
2021. ápr. 20. 01:07
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Írtam. Önismereti könyvek. Egyébként meg ilyen csekélyke tudással szálljál le a magas lóról.
2021. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem meg menj el innen, messzire. Csekélyke tudás :D


Neked még annyi sem sikerült, mint az elsőnek, csak beugatsz idegeneknek. Nem mellesleg kötve hiszem, hogy pont az felmerült benned is.


Szóval menj olvasgass önismereti könyveket, hátha rájössz, hogy miért küldenek a francba, ha kötekedsz éjszaka idegenekkel totál feleslegesen, úgy hogy érdemben nem szóltál hozzá.

2021. ápr. 20. 01:44
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
KüldeNEK? Magadra, mint hatökörre célzol?
2021. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkinél se éreztem, hogy megőrülök ha nem kapom meg, szerintem ez inkább külső dologhoz kapcsolódik, ha valaki nagyon kanos, amin segit a maszturbáció. Mindig is a személyiség vonzott, időre volt szükségem, hogy valakihez komolyan kötődjek. Így történt barátnőmmel is, egyik beszélgetés közben úgy éreztem, mintha olyan lenne mint én csak fiatalabb koromban, azóta nagyon könnyen egymásra hangolödtunk.
2021. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kémia. Ösztönszintu vonzodas. Aztan ha kölcsönös akkor nagy lángon is tud égni minden 2 ember között.

Aztán vagy fejlodik valahova a kapcsolat ebbol vagy pont nem

2021. ápr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
feromon hormon termelodeserol olvass sokat. Jelenleg meg a tudomany sem ismeri az okot, mitől indul be. Ösztön.
2021. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!