Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezte hogy van-e barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezte hogy van-e barátom, mondtam hogy nincs de azóta nem ír..Szerintetek miérz kérdezte akkor meg?

Figyelt kérdés
Egy sráccal szoktunk néha beszélgetni, képeket küldözgetni egymásnak stb, tegnap rákérdezett hogy van-e barátom mondtam hogy nincs erre annyit írt hogy “oh🙈”...Szerintetek akar valamit vagy miért kérdezte meg?😂🤦🏽‍♀️ha pedig akar valamit akkor miért nem ír?😂

2021. ápr. 20. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet befeszült h hogyan szedjen fel aztán sehogy lett belőle
2021. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye szegény
2021. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert neki meg van barátnője wahahahhahaa
2021. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még szedegeti össze a bátorságát. :)
2021. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy miközben azt olvasta, hogy nincs barátod, épp lépcsőzött, azt úgy megörült, hogy ugrott egyet, és megcsúszott, azt úgy gurult le a lépcsőn, mint Magdi anyus, és most épp a kórházba fekszik élet-halál közötti állapotban xD
2021. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Lehet hármasozni akart, de így nem tud XD

Írj rá: "Miért kérdezted? ;)"

2021. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erre az oh-ra már csak két mosolygós smileyval válaszoltam arra már nem írt semmit😅Nagyon furcsa hogy nem is akar beszélni hiszen nem ír mégis érdekli hogy kapcsolatban vagyok-e na meg folyamatosan képeket küld
2021. ápr. 20. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy több csajjal csinálja és felírt a listára.
2021. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Bepróbálkozott;)
2021. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyítgetett téged egy ideig, mert érdekelte a helyzet. Arra számított hogy van barátod, és nem kell bepróbálkoznia, játszhatja a kis játékát veled tovább, komolyabb elköteleződés nélkül. de így hogy nincs, megijedt hogy esetleg valamit lépnie kéne. Az biztos hogy nem ő a te embered. Ha érdekelnéd, lépne, és sajnos fölöslegesen gondolkozol rajta. Nőként megtanultam, hogy van a férfiaknak az a fajtája, és elég sokan vannak, akik a hülyítésben élik ki magukat, belelkesítenek, majd eltűnnek. Tapasztalatom szerint ez tömeges jelenség. Ezért némafilmként kell őket nézni, csak a cselekedet szamít, az hogy mit hadovál, az csak illusztráció, kevés a jelentősége, mivel hazudni nagyon könnyű és sokaknak szórakoztató, szimplán unalom ellen.
2021. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!