Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyivel lenne másabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lenne másabb az élet úgy ha lenne már évek óta barátnőm?

Figyelt kérdés

Még normális kapcsolatom egyszer sem volt, így el sem tudom képzelni milyen lehet, főleg egy évek óta tartó boldog kapcsolat.

Jobb érzés úgy az élet?:)


2021. ápr. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsivel másabb lenne,de ha egyedül nem tudsz boldog lenni akkor nagyon kapcsolat függő lennél.
2021. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valakihez kötődsz,vonzódsz,azzal jól érzed magad bárhol. De erőltetni fölösleges csak azrrt,h legyen kapcsolatod. Abban nem lenne örömöd.
2021. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az "egyedül nem vagy boldog, akkor mással se" maszlagot légyszi hagyjuk!


Ki az aki az évekig tartó magánynak tiszta szívből tud örülni és boldoggá teszi?


Ezt azok mantrázzák, akik nem élnek évek óta egyedül, érzelmek, ölelés nélkül. N

2021. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Pedig nekem nincs kapcsolatom.

Őszintén szólva te egyedül is annak kell lenned,ha lenne két választásod melyiket választanád?

A,Szomorú,motiválatlan F.

B,Vidám,motivált F.

Kár tagadni de sokan a másodikat választanák.


1-es voltam.

2021. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első néhány hónapos lángolás után ugyanolyan lenne mint most. A párkapcsolat hoz jót is, de ugyanannyi rosszat is.
2021. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!