Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztél úgy, hogy nézhetne ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél úgy, hogy nézhetne ki bárhogy, lehetne bármilyen csoró, és történhete bármi, úgy is ŐT szeretnéd? Azt az egyet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen...
2021. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ezt érzem most is.
2021. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, “éreztem”. Aztán át is vágott. :D Még mindig hiányzik, ennek ellenére. Tett bármit, lehetett bármilyen csóró, meg önbizalomhiányos, nekem csak ő kellett. :)
2021. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Azért a történhetne bármi elég erős kifejezés. Ha elkezdene drogozni és összevissza ütne stb stb. Repülne
2021. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Éreztem, de amikor vége lett már reálisan láttam, hogy csak a rózsaszín felhőtől nem láttam.
2021. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Csoro lehet, felolem fertozo is, de mi az, hogy nezhetne ki akarhogy? Csak ugy nezhetne ki, hogy arra felkapjam a fejem, beleegjen a retinamba, semmi masra ne tudjak gondolni.
2021. ápr. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Éreztem. Meg is szívtam és átb.szta a fejemet évek után...
2021. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Igen, éreztem ilyet. Sőt, az emberek többsége azt mondja, hogy én sokkal szebb nő vagyok, mint amennyire helyes férfi ő. Csórónak is számított, és mindig kifogásokat keresett a sikertelenségére.


Mindezt elnéztem, amíg úgy éreztem, hogy szeret, támogat, gondoskodik rólam. Valamivel nagyon-nagyon meg tudott fogni, az első éveinkben valósággal imádtam őt. Ha valaki szóvá tette, hogy szerinte nem jó ember, ugrottam, és megvédtem.


Eredmény? Megijedtem valamitől a buszon (az átszállás előtt nem sokkal), ideges lettem, és ő ahelyett, hogy megnyugtatott volna, végigrángatott egyik megállóból a másikba. Erről senkinek sem panaszkodtam akkor még, és valahogy kimagyarázta, megbocsátottam... Aztán persze nem haladt előre a kapcsolatunk, egyre többet parancsolgatott, sértegetett. Végül én mondtam, hogy legyen vége, és furcsa, de kiölte belőlem az érzéseket, pedig tényleg azt hittem, számomra ő az igazi

2021. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sajnos foglalt volt.
2021. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!