Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttünk a távolság és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttünk a távolság és a külsőnk különbségei ellenére is. Működhet?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt megismertem egy srácot, tinik voltunk. Már akkor is volt köztünk valam, de a távolság miatt nem tudtuk volna megoldani. Ennek ellénre tartottuk a kapcsolatot néha napján amikor épp nem volt párkapcsolatunk, viszont később teljesen megszakadt ez a dolog. Most pedig 3 hónappal ezelőtt úgy alakúlt, hogy újra egymás

életébe csöppentünk és végre találkoztunk 2 hónapja együtt vagyunk 250 km áll köztünk ezt meg is tudjuk oldani...viszont van egy ennél nagyobb probléma. Neki elég változatos barátnői voltak eddigiekben. Testalkat és minden egyes szempontból is. Magasabb vagyok nála 3 centivel, illetve én mell:115 derék:86 csípő:115 mérettekkel rendelkező lány vagyok... míg ő egy picit husis, izmos de hozzám képest vékony srác. Elég furcsán néznek néha ránk az emberek, vagy lehet csak beképzelem a fene sem tudja már... viszont szeretem, azthiszem ő is engem, mondja is illetve a tetteiben is megnyílvánúl mindig a kedvemben akar járni, simogat, csókolgat bárhol vagyunk épp... akarom, hogy működjön de félek, hogy közénk állnak ezek a különbségek vagy hogy valaki szóvá teszi ezeket...(FOGYÓKÚRÁZOK, KÖSZÖNÖM) Más részt pedig, nem régiben meg is kaptam egy kolleganömtől, hogy "ez a fiucska nem hozzád való, örüljön, hogy egyáltalán szóba álltál vele" és egyéb finomságok... valamit kezdenem kell ezzel az érzéssel mert megbolondulok, segítsetek!



2021. ápr. 21. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha szóvá teszik? Mit kell vele foglalkozni?
2021. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha neked tényleg tetszik ahogy mondod szereted akkor nem számíthat más véleménye. Miért ne működhetne.

Mondjuk a távolság az azért elég durva nem is értem hogy oldjátok meg.

2021. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a távolságért aggódnék. Amúgy simán működhet a dolog,miért ne működne,másokkal még nem mindíg kell foglalkozni,senkinek semmi köze ahhoz hogy te mit keresel egy férfiban ,ennyi. 35f
2021. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!