Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik? Vagy csak egy ostoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik? Vagy csak egy ostoba álom? 23/L

Figyelt kérdés

Az a fajta szerelem ami mindent elsöprő, amiben megőrülsz a párodért, minden időd vele töltenéd, képtelen vagy nélküle létezni, levegőt venni, élni..


Amiben bármit megtennél érte, gondolkodás nélkül, amiben jobban szereted őt mint a saját életed, vagy jól felfogott érdeked.


Én így akarok szeretni, és szeretve lenni, mert máshogy nem érdemes...

De kezdem elveszíteni a hitem.


Kérlek ne bántsatok, elég gyenge és sebezhető vagyok per pillanat.


Legyen szép napotok☀️


2021. ápr. 21. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A ketto kozott is van allapot. Felig ures, vagy felig teli. Rajtad mulik.
2021. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%
Ha külsőre a nők felső 50-60, illetve a férfiak felső 20%-ában vagy, akkor van esélyed ilyenre.
2021. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de nem mindenki találja meg, éli át. És ha meg is találja, nem tart örökké, mert nem tud. Inkább a tartós szeretetre, tiszteletre, békés együttélésre kell törekedni, ezt kell keresni.
2021. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 fejezzetek mar be ezt a sekelyes gondolkodast basszus. Annyira idegesito mar ez a folyamatos vinnyogas! Semmi koze annak hogy szerelmes leszel-e hogy benne vagy mindenfele idiota besorolasokban!
2021. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ilyen nincs és nem is kéne, hogy legyen. Nem értem miert akarsz olyannyira beleőrülni a rózsaszín ködbe, hogy a letező legirányíthatóbb állapotba kerülj.
2021. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo: en most kezdek szerelemesedni, de fájdalmas dolog nagyon.:( nem tudom megelni 100%osan, mert úgy tűnik plátói a dolog:(
2021. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább függőség leírása.
2021. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, részed is lehet benne, de számíts arra, hogy ez a nagyon intenzív állapot, amit írsz, viszonylag hamar alább hagy. Ezután dől el, van-e jövője a kapcsolatnak. Sokan lelépnek, ha nem érzik már ezt, mondván elmúlt a szerelem.
2021. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem egyszer volt ilyen szerelem az életemben. Annyira a izzó szenvedéllyel szerettem a lányt, h pld nem voltam képes mellette éjjel elaludni. Szó szerint. Nem a földön jártam abban az időben, olyan szintű boldogságot éreztem, amit el se tudtam képzelni. Pedig tisztában voltam vele, h nem sokáig fog tartani, és el fogják venni tőlem, de nem érdekelt. (Egy bonyolult sztori ez, nincs értelme itt részleteznem). Két hónap után vége is lett, és kb. 10 évbe telt, míg végleg el tudtam engedni.
2021. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs. Ha van is, nagyon hamar kiég. Sok romantikus filmet néztél az a helyzet. Viszont ott csak az oltárig tart a történet Nem tudjuk, mi lett utána.
2021. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!