Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szakitani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakitani akar velem. Mit tegyek? Harcoljak érte?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapja vagyunk együtt, azelőtt 4 évig ismertük egymást. Régebb csak barátok voltunk, nekem bejött de valahogy sosem jöttünk össze. Most, hogy együtt vagyunk, nekem nagyon jól telik, de mint rájöttem neki nem. 28km-re lakunk egymástól, így nem tudunk folyamatosan együtt lenni. A probléma 1 hónappal ezelőtt kezdődött, amikor is megmondtam neki, hogy szeretném ha több időt töltene velem. 1 hete, jött a nagy vita, amikor is 2 barátnőjére enyhén nem szép megjegyzést tettem, azóta megkért ne beszéljünk. Elmondta, hogy neki nem elég az hogy csak arról beszélünk mi történik velünk a napokban, mást is akar. Nem vagyok elég alázatos számára.


Ötletek? Van szerintetek esély megmenteni még ezt a kapcsolatot? Ötletetek várok hogy mivel tudnám számára komfortosabbá tenni a kapcsolatot.


19/F



2021. ápr. 21. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tudjuk neked megmondani, hogy hogyan tehetnéd számára jobbá a kapcsolatot, ezt csak tőle tudod megkérdezni.

Az nekem sem elég egy párkapcsolatban, ha csak arról tudunk beszélni, hogy mi történt a napokban. Biztosan vannak olyan témák amik kifejezetten érdeklik, és szeret róluk beszélni. Én nagyon kedveltem azt, amikor valamilyen dologgal kapcsolatban a beszélgetőpartneterem kikérte a véleményem. (olyan dolgok, amikről lehet egy kicsit filozofálni)

Elmondta egyébként neked, hogy mire volna szüksége, hiszen itt meg is fogalmaztad, belefoglaltad.

Biztosan van esély rá, ha Ő is akarja, de ehhez, mint egy normál párkapcsolat működtetéséhez megfelelő kommunikációra van szükség.

2021. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Megmondta mit kell tenned, nem figyelsz rá oda eléggé.
2021. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Harcolni? Ne röhögtess,majd lesz másik.
2021. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Ne legyél már papucs! Ha menni akar menjen. Nincs kiábrándítóbb dolog egy könnyes szemű könyörgó férfinál. Oké, te még majdhogynem gyerek vagy, de akkor se csináld!!! Sokkal jobb hatást gyakorolsz egy nőre ha állod a sarad, egyébként meg ha valaki menni akar, azt sose tartsd vissza. Legyen már egy kis büszkeséged, tartásod.
2021. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ő szakítani akar, erre vágyik. Te már ÉRTE harcolni nem tudsz, csak ELLENE.
2021. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!