Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnának olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnának olyan lánnyal akinek előttetek volt néger pasija?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 16:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
Olyannal sem, akinek cigány.
2021. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
27%
Negro cukorkát nem szeretem szopogatni, mert a sokadik után fekete lesz a nyelvem tőle.
2021. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Simán. Nekem nagyon mindegy milyen exei voltak. A teljes rassz skálát felsorolhatja az sem érdekel.
2021. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
Jó ezeket kiszűrni, szerintem az értelmes nők többsége meg nem szívesen járna rasszistával.
2021. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%

SOHA! Semmilyen színes exűvel.

Még vele sem, pedig az egyik legszebb nő akit valaha láttam. És már láttam élőben is pár éve. [link]

2021. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
36%
4. Erről a fajta őrületről beszéltünk néhány kérdéssel odébb az előbb, amit te ábrázolsz. Nyugaton már az is rasszistának számít, aki kimondja, hogy ő nem randizna X bőrszínű emberekkel, mert nem tartja az X bőrszínt szexuálisan vonzónak.
2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%

#4

Attól még lehet valaki értelmes, hogy nem találja vonzónak a négereket, cigányokat.

2021. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Engem nem zavarna.
2021. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

7 Te nagyon okos, nem az a kérdés hogy vonzónak találsz-e a más rasszokat, hanem hogy jarnál-e valakivel akinel volt fekete exe.

Nem vonzódom a fekete férfiakhoz, de járnék olyannal akinek fekete exe volt, mert pont leszarom.


Nem tök mindegy milyen színű exei voltak? Mitől jobb nekem, ha csak fehér férfiakkal járt?


Vagy itt mindenkinek pénisz méret komplexusa van és fél hogy meg se érezné a csaj utána? 😂😂 Eskü másra nem tudok gondolni.

2021. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Abból kiindulva, hogy kb minden nap x számú ember megkérdezi hogy ennyi meg ennyi cm az jónak számít e, igen itt mindenkinek méret komplexusa van pedig nagyon nem az számít, de ezeknek ezt nem lehet magyarázni, úgy sem értik meg :D
2021. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!