Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszenek ennyire a kék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek ennyire a kék szemű pasik? Mit tudnék ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

Kék szem szőke hajjal vagy barnás szőkés hajjal azt imádom.

Tanárom, buszsöfőr akit többször látok kék szeműek és annyira megtetszik a fejük hogy nem tudom őket elfelejteni. Barna szeműeket észre sem veszem.

18/L


2021. ápr. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az idealod. Anyam jutott most eszembe. Mindig mondta apamban a nagyon kek szem szine fogta meg. Nekem is jobban tetszik mint a barna.
2021. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a szőke hajjal vagyok így. A szemszín lehet barna, zöld, kék, de a szőke hajtól elalélok :D Egyszerűen ez az ideálod, ennyi.
2021. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezzel bármit is kezdeni?
2021. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudnál ezzel csinálni? Keress magadnak ilyen férfit, hisz ez az ideálod. Mindenkinek más a gyengéje, amivel nincs semmi probléma.
2021. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A legtöbb lánynak a barnák tetszenek sajnos. :(
2021. ápr. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert valszeg az elso pasid jmkek szemu volt.


Altalaban az ekso szerekmek meghatározok abban hogy kikre áll rá az ember.

.aztan lesz majd olyan idoszak hogy pont az ellenkezőjét akarod kiprobalni majd a sok kekszemu utan.


Aztan mikor már az osszes tipuat ismered, akkor meg lestagnál az ember az elso tipusnal.

2021. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az elütésekért
2021. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg midnig a zöld szemű pasik jöttek be,de erre is csak utólag jöttem rá ahogy összegeztem őket. Úgyhogy passz.
2021. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!