Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bántanak sokan amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántanak sokan amiatt hogy nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretnék, de nekem a lányok mindig olyan elérhetetlennek tűnnek, tini korom óta azt gondolom hogy nekem sosem lesz. Kevesebbnek érzem magam a többi fiúnál.

23 vagyok, tényleg ennyire ritka az akinek még nem volt ennyi idősen barátnője?

Párszor ismerkedtem még csak, de minden esetben találtak helyettem más fiút így ez is azt igazolja hogy jól érzem már rég óta azt hogy én kevés vagyok a lányoknak:(((


2021. ápr. 24. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam én is és még mindig így érzek, pedig 30+-os vagyok már. Válts ismerősi kört, egyébként meg nem kell ezt kiteregetni. Ha megkérdezik és csak ilyen "haverok", akkor meg simán bekamuzok bármit.
2021. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ritka, olvass már itt ilyen kérdéseket. Csak nem a megfelelő közegben keresed. Ha rákérdeznek akkor határozottan mond hogy nem találtad meg még. És ennyi, nem kell többet mondanod, ha firtatná, mond azt, hogy ne haragudjon de ez magánügy, vagy nem tartozik rá, és slussz, semmi köze hozzá, ahhoz meg nincs joga, hogy bántsanak ezért.


Fogadjunk azoknak az embereknek is bőven van takargatni valójuk, akik kispéciznek ilyen embereket mint te, és valószínűleg ezek a dolgok zavarják saját magukban, és ezért csinálják, hogy ne velük foglalkozzanak, de leginkább saját magukkal nem akarnak foglalkozni, mert akkor a saját frusztrációjával kéne foglalkoznia, így meg fensőbbrendűnek érzik magukat addig a pontig, míg te meg nem találod a határozottságod, és el nem küldöd őket a búsba udvariasan. Az én véleményem, hogy az ilyen figyelemfelkeltő bunkósággal kerülnek egyszer kellemetlen helyzetbe.


Amúgy hidd el egy boldog egyedülállóra is gyakran irigykednek párban lévők is. Rám is irigykedett már egy 6 gyerekes házas anyuka, meg is lepődtem, de én tényleg jól éreztem magam a bőrömben.


Azt mondta, hogy jó nekem, mert azt csinálok amit akarok.


A titok, hogy le kell szarni még a szart is, és nem foglalkozni az ilyen emberekkel, hanem éld úgy az életed ahogy te szeretnéd, és ne akarj senkinek megfelelni, mert hülyeség, és másrészt megtagadnád saját önmagad. Légy önmagad és majd megtalálod a megfelelő közegben aki tényleg hozzád tartozik.

2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor így jártál, de ki bántott és hogy?
2021. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!