Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyen az ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen az ha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Lányok válaszaira lennék kíváncsi. 24 vagyok.

Az oka valószínüleg az hogy félénk, és zárkózott vagyok. Változtatnék ezen, de nem sikerül.

Mit gondoltok rólam, van olyan aki így elfogad majd?


2021. ápr. 24. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz a helyzet, mint az elmult két hét alatt kapott válaszok hasonló kérdésekre, 19 és 33 év közötti férfiakkal.
2021. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A mai csajok nem járnának olyan férfiakkal, akik 25 év körüliek és még tapasztalatlanok. Inkább a halált választanák.
2021. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ne írd ki ezt a kérdést naponta 3x mert iszonyatosan fárasztó. Menjél inkább csajozni ehelyett, mert sose lesz nőd.
2021. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy a csajozásra szánt időd, önsajnáltatásra költöd. Így semmi nem fog változni az életedben!
2021. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávid válasza:

1. Kérdezd meg a barátaidat, h szerintük mi a hiba benned vagy mit rontasz el (vagy a jellemeddel van baj, vagy a kinézeteddel) mindkettőn lehet változtatni. Mivel mindneki megtalálja a párját, neked is menni fog.


2. akármit mondanak tanácsot, FOGADD EL. Ha túl sovány vagy, egyél, ha túl vékony, kondizz, ha dagi, fogyj le. Ha túl sokat beszélsz szerintük, próbáld ki az ellenkezőjét, ha béna ruhákban jársz, költs valami menő cuccra.


3. Ha elmész egy táborba, kapásból 40 lány lesz ott, egy nyelvtanfolyamon 3-4, ha lovagolsz, táncolsz akkor 10-20, amúgy covid idején meg bárkire ráírhatsz, aki épp posztol valamit vagy csak szülinapja van. Csak ne írj túl sokat és ne magadról beszélj, hanem őt kérdezd.


Én nem nézek ki valami jól de ha akarnám 10 barátnőm biztos lehetne. De még ez az egy is sok!! (vicceltem)

2021. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!