Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok a párotokról szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotokról szex közben képet csinálni vagy levideózni az aktust? Visszanézitek és törlitek, vagy interneten is megosztjátok erre szolgáló oldalakon?

Figyelt kérdés
Én eddig sosem engedtem a páromnak, félnék, hogy ha elmérgesedik köztünk a viszony és szakításra kerülne sor, akkor bosszúból kitenné napi💩-ra vagy szexoldalra, hiába mondja, hogy sosem csinálna ilyet.

2021. ápr. 25. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ott lenne vége a kapcsolatnak, ha elkezdene videózni szex közben. Nem, nem és nem.
2021. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak az elmérgesedés, meg a bosszú miatt nem, amugy se.

Ellophatják a telefont, feltörhetik a google fiokot. Sok celebről is kerültek ki képek, videók, amiket nem akartak megosztani

[link]

2021. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
2#ezt a problémát egy sima kamerával meg lehet oldani. Az még hálózatra sincs kapcsolódva.
2021. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Aki olyan hülye, hogy megengedi a partnerének, az hülye.
2021. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen és fel is tesszük az xhamster nevű oldalra. Természetesen angol címmel és semmi nem utal rá, hogy magyarok vagy hogy személyesen kik lennénk. Van amelyiken már 200 ezer megtekintés van. De csak olyan videókat készítünk, ahol nem látszik az arcunk.


Nagyon egyszerű: Olyat készítsetek ahol nem látszik az arcotok. Problem solved.

2021. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem van rejtett.
2021. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Megtekintések után pénzt kaptok vagy csak szórakozásból csináljátok?

#6 Rejtett felvételed vagy rejtett kamerád, ami felveszi?

2021. ápr. 25. 11:12
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ez beteges dolog, hogy saját magát nézi vissza az ember..
2021. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt hogy csinaltunk

Nem vagyunk mar egyut de nem küldeném el senkinek

márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!