Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mutatja és érezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja és érezteti az érzéseit?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom, lassan 1,5 éve. A páromnak kevés barátnője volt eddig.

Sokáig vártam, hogy azt mondja szeret, de nem tette. Kimondtam én, azonban még egy "Én is" - t se kaptam. Azóta se.. Közben össze költöztünk, mert el akartam jönni otthonról. Azt gondoltam, hogy majd ettől változik. Hát nem.

Egyszer még szakítottunk is és haza költözött. Az főleg a számítógépes játékok miatt történt, akkor megígérte, hogy előrébb helyez a fontossági sorrendjében. Egy darabig működött. Most megint azt érzem, hogy az a legfontosabb és az első.

Ha komolyabb érzelmi dolgokról akarok vele beszélni akkor is a számítógép a mentsvára.

Nem szeretget, nem mondja, nem mutatja.. De tudom, bár egyre bizonytalanabb vagyok abban, hogy szeret.

Azt is mondtam neki, hogy elmehetne pszichológushoz és beszélhetne vele is..

30 éves, tehát már nem kisfiú

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még.. Kezd rámenni a szex is.

Segítsetek. :(



2021. ápr. 28. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog megváltozni...
2021. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehari, hogy ezt írom, de nem érdekled eléggé.. aki szeret, az kimutatja, kimondja.
2021. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha új partner után nézel, mert ebbe bele fogsz őrülni 🤷‍♂️
2021. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a legtöbb pasinak elég, ha van akibe beleteheti..
2021. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy sosem fog megváltozni, mert én is megváltoztam, pont egy szakítás döbbentett rá arra, hogy rossz az irány amerre tartok.
2021. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
4es,ott a pont!!!!
2021. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát ez jól hangzik.

Rendkívül türelmes és naiv vagyok ez tény..

Sokszor érzem azt, hogy tényleg csak kényelmességi okoból van velem. Szex, pénz.. :/

2021. ápr. 28. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem szokta kimondani hogy szeretlek. 1 év alatt mondta kétszer kb. De kimutatja tettekkel, ölelésekkel, puszikkal, bókokkal. Az ha még így sem mutatja ki a szeretetét és a videójáték fontosabb neki az baj. Ezt a kapcsolatot már rég elengedtem volna és nem kezdtem volna bele mégegyszer.
2021. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sótlan illetőnek tűnik. Van ilyen típus.

Az meg pláne baj, hogy a fontossági sorrendben eléd helyezi a számítógépes játékot. Mint egy gyerek. Kételkedem benne, hogy magától felnő a családfői, szülői feladathoz.

Most szakíts, most keressél újat, amíg elég fiatal vagy. 30 évesen már nehezebb lesz.

2021. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy hikomatt, hagyd ott a francba, férfi kell neked nem ilyen meztelen csiga.
2021. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!