Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A túlzott szeretet rossz dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott szeretet rossz dolog?

Figyelt kérdés

Ha állandóan a páromon csüngök, folyton olelgetem, puszilgatom, állandóan beszélni akarok vele, fogni a kezét, simogatni stb az lehet negatív dolog is a másik fél számára?

Ti ezt élveznétek vagy nektek túlzás, és megelégszetek egy-két puszival, oleléssel is a tali alatt?

(mindennapos talalkozasrol van szó)



2021. ápr. 28. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az sem jó ha túlzásba viszed.
2021. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha a másiknak ez túl sok, akkor igen, ez rossz.

Nekem személy szerint ez már erős túlzás lenne (főleg minden nap), teljesen mindegy, hogy mennyire szeretem a másikat. Hosszú távon nem is bírnám, kb. azt érezném, hogy megfojt a szeretetével.

2021. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha teljesen átadod magad neki az túl nagy lehetőség a sérülésre...
2021. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szeretném és nem tudnám viszonozni.
2021. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Dettó mint a négyes. Nekem rettenetesen sok lenne.
2021. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen,szerintem negatívan hat majdnem minden kapcsolatra. Kivéve ahol mindkét fél ilyen típus de szerintem ez nem egészséges hosszútávon. Engem zavarna,hogy nincs egy percem se anélkül,hogy rajtam lógna. Kell az énidő, kellenek néha külön programok.
2021. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Fojtó tud lenni, nincs benne szabadság.
2021. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
3 ez minden kapcsolatban benne van
2021. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem van egy pont, ami után ez már sok. Nyilván ez a pont mindenkinél más, de szerintem ezt a fajta ragacsságot már csak az tudja elviselni aki extrém szeretetéhes.
2021. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Én el tudnám viselni (talán még élvezném is), de az biztos, hogy a többségnek nem ez a jellemző.
2021. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!