Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mikor érzitek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor érzitek hogy szeretve vagytok?

Figyelt kérdés
Mi az, amit, ha tesz, vagy mond a nő, tudjátok, hogy igazán szeret titeket. Mi az a pont, amikor biztossá válik számotokra?

2021. ápr. 30. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek egyéni a szeretetnyelve, ezt az aktuálissal beszéld meg, az lesz a legjobb.
2021. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak ö tudja hogy neki mi okoz örömöt.
2021. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Általánosságban érdekel. Hogy mennyire különböznek a vélemények, pusztán kíváncsiságból, hogy van-e valakinek valami, ami ismerős nekem is.
2021. ápr. 30. 00:55
 4/20 A kérdező kommentje:
De köszönöm☺️ A párommal is csináltam szeretetnyelv tesztet így az már nem gond.
2021. ápr. 30. 00:56
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha az 5 szeretet nyelvel tisztában vagy akkor nem nagyon tudunk annál többet mondani.


Viszont ha elárulod hogy mi a párod szeretetnyelve, akkor tudunk abban segíteni hogy hogy szerezhetsz neki egy jó napot.

2021. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 pontosan, ebből tudnánk dolgozni inkább
2021. ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha önzetlenül lefekszik velem úgy, hogy nincs semmi érdeke benne.
2021. ápr. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

#7

Hogy érted, hogy önzetlenül? Jó esetben mindkettőtök örömére történik, nem (csak) ő "ajándékoz meg" téged.

2021. ápr. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

#8: Pontosan így értem. Hogy önmagában örömét leli a velem való szexben, nem csak azt hazudja, hogy aztán manipulatív módon szépen átalakítsa a kapcsolatot olyanná, ahol az együttléteket fokozatosan építi le, miközben ezzel párhuzamosan egyre több olyasmit vár tőlem, ami leginkább az ő örömét szolgálja.


Azért nehéz helyzet, mert ha valakivel együtt vagyok és szeretjük egymást, akkor mindenben rendelkezésére állok és számíthat rám és ezt sok lány szereti átfordítani.


Számomra a szex a szerelem kifejezése és ha ő nem így gondolja, akkor nem érzem úgy, hogy igazán szeretve lennék.


Sajnos egyre több olyan nő van, aki vagy alapból úgy tekint a szexre, mint amin essünk túl gyorsan és nem is lehet erről beszélni vele, mert akkor kifakad, hogy őt igazából nem is érdekli a szex meg a pasik akarnak mindig csak szexelni.


Vagy élvezi ugyan ő is, de ott van benne egy űr, hogy mégiscsak ő a nő és ha nem kap még pluszban valamit érte, akkor szépen lassan ellaposodik, gépiessé válik és úgy érzi, hogy én kihasználom őt (függetlenül attól, hogy elmondása szerint jó a szex), mert valamelyik exétől ő ezen felül még többet is kapott. Persze engem szeret, nem az exet, de azt szeretné, ha ezt tőlem is megkapná.


Ez lehet anyagi vonatkozású dolog vagy szolgálat (nyűgözzem le a barátnőit, hogy milyen szuper pasi vagyok, akinek egyet füttyent és ő érte megy a munkahelyre, mindig meglepi valami menő ajándékkal) esetleg olyasmi, amit ő akar, de már a kapcsolat elején tisztázva volt, hogy én nem akarok és akkor elfogadta. Ilyen volt egyszer a vidéki családi házba költözés és a gyerekvállalás.


Ilyenkor én azt érzem, mint mikor valami ügynök akar bepalizni, hogy a kezembe ad valamit, hogy az ingyen van, fogadjam el, aztán addig-addig beszél, amíg kiderül, hogy mégsincs ingyen, aztán már nekem kell bunkó módon letennem a földre és elmennem, hogy köszi, de mégsem kérem, akkor sem, ha egymillió helyett most csak 100 Ft-ba kerül és az adataimat sem fogom megadni 10 másik ember adataival együtt, mert nem erről volt szó.


Ha azt érzem, hogy tőlem boldog és nem a körítéstől, akkor azt érzem, hogy én vagyok a fontos neki és igyekszem a kedvében járni.


Ha viszont azt, hogy csak azért fekszik le velem, hogy ezzel próbáljon meg láthatatlan pórázon tartani és manipulatív módon idomítani, azzal az ellenkezőjét éri el.

2021. ápr. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az ő szeretetnyelve a minőségi idő és a megerősítő szavak. ☺️
2021. ápr. 30. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!