Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket milyen gyakran akarnak felszedni? Minden szamit, a szemezés is.

Figyelt kérdés
Engem soha senki nem akar mar szinte, esetleg évi 1, az is olyan, hogy jobb nem beszelni rola. Akkor én nagyon rossz nő vagyok? (49, N) En magamat nem tudom megitelni, hogy masok szemeben jo no vagyok vagy nem. Talan csak ezzel a mercevel. Regebben meg akartak felszedni picit tobben, heti 1 alkalommal, de leginkabb akkor se kiralyfik feher lovon.

2021. máj. 2. 19:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Senki már 2,5 éve, úgyhogy nyugi,nem cagy egyedül. 39N
2021. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%
Dobj szét 10 pasira egy kacsinto smylet teljesen random azaz tökmindegy kikre. Es ird meg 2 napon belul hanyan reagáltak ra.
2021. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%

Húde le fognak szavazni de mindegy :)


Bocsi de már 49 éves nő vagy.

Tegyük fel jó bőrben vagy és kinézel 40-ek. De már az sem kevés.

Egy idő után nincs az a smink amitől ne látszódna valakin a kor.

És hát igen valahol a 39 sem kevés már.


Nyilván a fiatal jó kis csajokat többen megnézik. Ez teljesen egyértelmű.


Ideje félretenni azt a bazinagy női egot és nektek kezdeményezni mert lehet, hogy ott maradsz egyedül magadnak.

Lehet, hogy szerencséd lesz és valakivel összefutsz akinek megtetszel de egyre kevesebb az esély rá.


Szóval hajrá tegyél te is valamit érte.

2021. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt.
2021. máj. 2. 19:47
 5/39 A kérdező kommentje:
2-es jo otlet!!! Oke,megcsinalom! 😹😹😹
2021. máj. 2. 19:48
 6/39 anonim ***** válasza:
49%
a mi korosztályunkat már nem keresik, szerencsére! szexhez vegyél vibrátort, az mindig kemény, sokáig tart, úgy mozog, ahogy szereted, öleléshez, szeretgetéshez meg vegyél egy cuki kiskutyát vagy ha vannak gyerekek a társaságodban akkor őket.
2021. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
29%

Várom!:)

A pasikban mindig lehet bízni;)

2021. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%
Kezdeményezzetek ti, nem fog leesni a gyűrű az ujjatokról. És akkor biztosan hamarabb találsz valakit. Nagyon sok egyedülálló 40-50-60-as férfi van.
2021. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

3-as#

Csak azert kerdezem,hogy hatha nem vagyok jo no, mert baromira bele vagyok most zugva egy illetobe, akinek nagyon nem kellek...😩😩😩 Valaszra se meltat.


Amugy van párom.


Es MEG ILYET AZ ELETBE SOHA NEM CSINALTAM,HOGY van parom es mellette valakibe belezugok es irogatok neki, hivogatom. De ebbe a pasiba nagyon-nagyon bele vagyok esve. Egesz eletemben eliteltem az ilyet, hogy valaki a parja mellett szeretőt tart vagy ilyesmi!!! Erre az illetore majdnem teljes erommel rastartoltam, de zaklato nem akarok lenni azert, ezert vissza is kell fognom magam. Az illetonek is van parja amugy!!! De en annyira bele vagyok zugva, hogy semmilyen moralis kerdessel nem vagyok hajlando most foglalozni, se azzal, hogy messze lakik. Az illeto, B. is 49 eves. Az Interneten bukkantam rá, de nem tarskereson.


“Szóval hajrá tegyél te is valamit érte.“😅😅😅 Annyit irtam mar B. -nek, SMS, fotoi, videoi ala kommentek, meg ketszer telefonon is beszeltunk, hogy felo, zaklatas miatt mostmar lecsuknak😀😀😀. Tobbet nem akarok mar irni neki, nem akarom ot se kellemetlen helyzetbe hozni, meg magamat se.

Ertem en, hogy nem akarja megcsalni a feleseget, se otthagyni egy ismeretlenert, de szimplan az is lehet, hogy nem vagyok jo no, nem tetszem neki sajnos.

2021. máj. 2. 20:01
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kell smileyt tenni a fotokhoz. Azt nem csak ismerosnek lehet,ha ismerosok vagyunk?? Vagy hogy kell?
2021. máj. 2. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!