Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket milyen gyakran akarnak felszedni? Minden szamit, a szemezés is.

Figyelt kérdés
Engem soha senki nem akar mar szinte, esetleg évi 1, az is olyan, hogy jobb nem beszelni rola. Akkor én nagyon rossz nő vagyok? (49, N) En magamat nem tudom megitelni, hogy masok szemeben jo no vagyok vagy nem. Talan csak ezzel a mercevel. Regebben meg akartak felszedni picit tobben, heti 1 alkalommal, de leginkabb akkor se kiralyfik feher lovon.

2021. máj. 2. 19:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48 vagyok, minden nap veszek észre pillantásokat férfiaktól, néha utánam fordulnak, tegnap egy autós lassított le mellettem és tekerte a nyakát rendesen:D
2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ez csak kamu kérdés...
2021. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

De jo neked, ram senki ram se nez az utcan szinte. Lathatatlan vagyok.

Nem akarok en felszedni senkit altalaban, csak jol esne.

2021. máj. 2. 21:06
 24/39 A kérdező kommentje:
Miert lenne kamu??? 😀😀😀😀 Nem kamu!
2021. máj. 2. 21:07
 25/39 A kérdező kommentje:

Kesz van az idegen ferfiaknak irogatas: 13 lett vegul, nem 10. Van, akinek felfele allo huvelykujjat tettem, van, akinek gifet: napszemuveget levevo, bamulo embert, van, akinek yeah-t kiálto kislanyt.

Nem tudtam senkinek kacsinto smileyt kitenni sajnos. Ugy lett volna jo,ha mindhez ugyanazt teszem.

2021. máj. 2. 21:26
 26/39 anonim ***** válasza:
Én 58 vagyok és gyakran váltogatom a szexpartnereimet. Nem is hinnétek hány fiatal srác indul a korombeli nőkre.
2021. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Most kivancsian varok!
2021. máj. 2. 21:27
 28/39 A kérdező kommentje:
Aha, ertem, 26- os. Gratula! 😀
2021. máj. 2. 21:28
 29/39 anonim ***** válasza:

Szerencsére elég ritkán, mindent megteszek ezügyben.

Sajnos van pár drogos/őrült akit nem egyszerű távol tartani, meg az építkezésekről is óbégatnak felém, de ezeken kívül szerencsére sikerül elkerülnöm az utóbbi időkben.

2021. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Jo, akkor mondjuk ugy, hogy hanyan neznek rad ÚGY? Vagy: hányan neznek rad?

Akkor így kérdezem.

2021. máj. 3. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!