Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy idősebb felnőtt férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb felnőtt férfi lehet ténylegesen szerelmes egy fiatalabb nőbe? Ez lehet egy egészséges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ugye ilyenkor mindig megjelennek a kételyek, hogy biztos csak ki akarja használni a fiatal testét, vagy nincs sikere a korabeli nők közt. De mi van ha meg tudja teremteni a biztonságérzetet a fiatalabb nőnek(akinek erre van szüksége), és örül, hogy ő töltheti be ezt a szerepet hátsó szándékok nélkül.

Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?



2021. máj. 3. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem kezdek magyarázkodni olyan dologról, ami értelmes emberek számára egyértelmű.

Ennyi erővel kérdezd meg azt is, hogy kell e a levegő a létezéshez.

2021. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Persze, sőt szerelmes is. Csak a szerelem múlandó és ha felszállt a rózsaszín köd, akkor szembe kell nézni a valósággal. Hiába fiatal feszes testű a csaj, ha kiállhatatlan személyisége van vagy buta mint a föld. Ilyenkor jön a kompromisszum, hogy a feszes seggéért elviseli a hülyeségeit és megveszi neki a sok szarságot, amit akar. De ha az a segg már nem lesz olyan feszes, akkor mivel valódi szeretet nincs a másik ember felé felborul az egyensúly. Ezért számítanak ezek őszintétlen kapcsolatnak, mert nem a másik személyisége miatt "szeretik" egymást, hanem a bankszámlája meg a teste miatt. Így ha az egyik dolog kiesik a képletből, akkor a másik fél jellemzően villámgyorsan felpakol és odébbáll. Nagyon kevés emberben lehet megbízni, és olyanban nem érdemes, aki a tested vagy a pénzed miatt van veled.
2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez számít, édesapám 30 volt, amikor fülig szerelmes lett az akkor 19 éves édesanyámba.


A nagymamám először ellenezte is a dolgot a nagy korkülönbség miatt, de hamar belátta, hogy milyen remek csapatot alkotnak :)


25 évig éltek boldogan együtt, édesapám (nyugodjék békében) mindig is hihetetlen mély szerelemmel nézett rá, szívét-lelkét kitette értünk. Elfogultság nélkül állítom, hogy kivételesen jó kapcsolatuk volt.

2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem. 40-50 évesen "belezúgni" egy huszonéves nőbe kb olyan, mintha pl 25 évesen szeretnél bele egy 15 évesbe.

Kérdező te bele tudnál szeretni egy ilyen korú fiúba? Akármilyen érett lenne, egy teljesen más korosztály, teljesen más élettapasztalattal, teljesen más gondolkodásmóddal.

Normálisnak éreznéd?

Nyilván nem.

Ez egy épeszű embernél ez később sem múlik el. Egy idősebb sosem tud úgy szeretni egy fiatalt, mint ahogy egy másik idősebbet szeretne. Teljesen más érzés, nem összehasonlítható az egészséges szerelemmel.

2021. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most nem pont egy ilyen sugardaddy - gold digger kombinációra gondoltam. Akik ennyire tudatosan kihasználják egymást azokra annyit lehet mondani hogy zsák a foltját.

A biztonsági érzet alatt sem anyagi biztonságra gondoltam, hanem inkább az a szituáció, mikor a nőnek alapból idősebbek jönnek be, akár apakomplexus miatt. Aki férfi létére találkozott már ilyennel, abban mi játszódott le? Ez érdekelne inkább. Hogy akkor is a kihasználás volt a fő mozgatórugó?

2021. máj. 3. 14:58
 6/11 A kérdező kommentje:

#4, igen belegondoltam már, hogy 14-5eves koromban írkáltak huszonéves férfiak, és mai szemmel betegesnek tartom ezt a felállást is,de azért a tizenévesek nagyon más életszakasz szerintem,jogilag is nyilván.

Lehet huszonéves kontra negyvenes sem mondható túl egészségesnek, de azért ott már mindkét fél részéről ott van legalább az öntudat, szóval kicsit mégis másabb.

2021. máj. 3. 15:04
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Kedves hármas, akkor akkor Te és anyukád nagyon fiatalon egyedül maradtatok...
2021. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Nézd nekem volt 38evesen egy 19 éves sulis barátnőm, persze diszkréten mert nem voltam független.

De mivel otthon nem kaptam meg, így úgy adódott (pedig nem kerestem) hogy szimpatikus voltam és ő is össze gabajodtunk.

Nagyon jó volt. Neki és nekme is megvolt a saját élet de közben megvolt a közös is.

Persze segítettem neki ezzel azzal nem 100ezrekre kell gondolni. Nagyon jó volt.

Na azóta 40 is elmúltam most keresek de nem találok pedig szívesen segíteném most is. Csak...

2021. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8as voltam. Ha más érdekel még írj szívesen beszélgetek
2021. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

#4, ez egy baromság. Kb minden valóságalapot nélkülöz.

Volt olyan barátnőm, aki 26 évvel volt fiatalabb nálam, és igenis szerelem volt, mindkét részről (és nem csak pár hónapos fellángolás), ugyanúgy tudtam szeretni, mint egy hozzám hasonló korút, és jobban tudott szeretni mint bárkit előttem (és volt pár kapcsolata már előttem is).

Sőt, sok fiatal lánynak kimondottan jót tesz egy idősebb pasi, mert mellettünk kivirágozhatnak, érhetnek, tanulhatnak, egy idősebb pasi sokkal jobban tisztel egy nőt, mint egy huszonéves kölyök, akiknek 98%-ának a csaj csak szexre, kalandra, bulira kell...

Egész más a kapcsolat minősége. Egy idősebb pasi mellett fogja magát a fiatal lány is Nőnek érezni magát, a hasonló korúakkal szinte lehetetlen.


Az eredeti kérdésre: nagyon jól tud működni egy ilyen kapcsolat, ha valóban az érzelmeken alapul, és egyik fél részéről sem valamilyen érdek.

Ugyanakkor az esetleges hátrányai évek múlva előjöhetnek, ezt sem szabad figyelmen kívül hagyni.

2021. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!