Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jönnek be az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be az olyan pasik akiknek van barátnőjük?

Figyelt kérdés
Volt egy pasik aki egyáltalán nem jött be egészén addig még meg nem tudtam hogy van barátnője. De ez mindig így van egyszerűen beindulok nagyon attól ha van nője. Nem egy pasi csalta már meg velem a párját (sajnálom a csajt) és én nem tudnék megcsalni senkit. Volt olyan is hogy össze jöttem után a sráccal de akkor már elmúlt ez a varázs vagy mi.

2021. máj. 3. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A tiltott gyümölcs mindíg édesebb.
2021. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Helempína vagy?
2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert ribi vagy.
2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Az igen, gratulálni tudok csak. A válasz: Mert egy lelketlen nő vagy. Ha lenne szíved, nem tennéd. A csajokat meg marhára sajnálhatod, ha azért csak megcsinálod velük ezt.
2021. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Alacsony onbecsules altal kivaltott bizonyitasi kenyszered lehet. Gondolom keptelen vagy elviselni mas boldogsagat, be kell bizonyitanod, hogy te jobb vagy a masik nonel. A helyedben mindenkeppen szakemberhez fordulnek ezzel a problemaval, mert igy jobb biztosan nem lesz.
2021. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül, természetes dolog, hogy a nők egy férfit érdekesebbnek, értékesebbnek találnak amiatt, hogy van barátnője. Tudhat valamit, ha már "lestoppolták". A foglalt férfi hódításnak is nagyobb kihívás, hiszen azt bizonyítod ilyenkor magadnak, hogy vonzóbb, izgalmasabb vagy a barátnőjénél, még ha csak egy kaland erejéig is. Ha ezt érzed, az csak illúzió, mivel a férfiak, akik veled félreléptek, eleve hajlamosak a hűtlenkedésre. Nem arról van szó, hogy a te különleges vonzerődnek nem tudtak ellenállni, hanem megláttak egy lehetőséget, és rutinosan éltek vele.

Nem felejtsd el, hogy tilosban jársz. Bár szexben bőven lehet így részed, szerelemre viszont nincs sok esély. Ez a hozzáállás hosszú távon boldogtalansághoz vezet.

Ha a félrelépés a tipikus, leggyakoribb formája annak, ahogyan a férfiakhoz kapcsolódsz, akkor valamilyen érzelmi sérülés vagy személyiségzavar is lehet a háttérben. Érdemes lenne beszélned egy pszichológussal.

2021. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnállak, így soha nem lesz egy normális kapcsolatod. Pszichológussal kéne beszélned.
2021. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%
Azt nem tudom miért, csak azt hogy rengeteg kapcsolat megy rá az olyanokra mint te. Szerintem nézz magadba ,mert ez igy senkinek nem lesz jó.
2021. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
23%
Válts szakmát. Prostituáltként kiélheted magad. Persze, csak ha már a pszichiáter sem tudott rajtad segíteni.
2021. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!