Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meddig lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet egy érdek kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés

Adott egy több éves kapcsolatban lévő pasi együttéléssel. A pasi unja ezt, keres egy szeretőt, aki gazdag, de egy csúnya csaj.

A szerető totál belezúg a pasiba, tud a komoly kapcsolatról de nem zavarja, hónapokig ez van.

Mikor vége lesz a többéves kapcsolatnak marad csak a szeretővel. Állítólag szereti őt és csak ő van neki még!.

A pasi jóképű és tudja is magáról, van egy jó munkája, de nem gazdag, csak szeretne az lenni. A csaj gazdag családból jött, csak az a tipikus rút kiskacsa eset, hogy pasija viszont nincs a külseje miatt. Tapasztalata sem, igy neki ez a kapcsolat a minden, minden szavát elhiszi a pasinak, aki ezt ki is használja.

Hiába mondja neki bárki is hogy a pasi szándékai nem tiszták, nem hisz senkinek.

Ilyen kijelentéseket tett a pasi hogy tudni kell helyezkedni, tudni kell megfogni a lehetőségeket. És folyamatosan csak a pénzről beszél.Illetve a csaj külsejére tesz megjegyzéseket, de nem dicséretet hanem inkább bírálat(nagy a feneked, széles a vállad, de nehéz vagy) de a csaj ezt sem veszi észre. Abszolút nincs tapasztalata.

Szerintetek egy ilyen helyzetben mi lehet a kapcsolat végkimenetele?

Képes lenne a pasi évekig ebben a kapcsolatban maradni anyagi okok miatt? Aki ilyen kettős életet élt már többször is, az képes megváltozni?

Anyagilag amit nyer, a csajnak két kocsija van, pénze, meg a családja mindenben támogatja, anyagilag. Utazás, esküvő, későbbi ház építés stb.

Köszönöm.


2021. máj. 4. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:

10-30 év


Közben félrejár, stb

2021. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek valaha is rájön akivel együtt van, hogy mit művel?
2021. máj. 4. 08:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rá,de nem érdekli, ahogy eddig sem érdekelte.

Ami nem tetszik neki ott befogja szemét, fülét, amúgy meg övé a jópasi, amire mindig is vágyott.

2021. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ebben mi a jó? Komolyan lehet én vagyok hülye de nem értem.
2021. máj. 4. 08:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Akármeddig. Ameddig mind a 2 félnek megfelel ez a felállás/nem találnak jobbat.
2021. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Annyit tudok ha a csaj családja előtt kiderülne hogy a pasi kettős életet él, megcsalja őt nem lenne maradása tovább. Illetve szerintem a csaj se viselné él, hogy megcsalják.

Viszont a pasi nagyon profi ebben a kettős életvitelben.

De ez pl. házasságban hogyan lehet fenntartani?

2021. máj. 4. 08:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Téged hagyott ott?

Mit jelent a gazdag nő? Írod tehetős családból származik. A nő apja vett a férfinak autót, lakást? Adott neki rendszeresen apanázst?

Keres a nő havi két milliót és munka nélkül eltartja? Azt írod jó munkája van a férfinak. Avval él akivel akar.

2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mikor vége lesz a többéves kapcsolatnak marad csak a szeretővel. Állítólag szereti őt és csak ő van neki még!."

" ha a csaj családja előtt kiderülne hogy a pasi kettős életet él, megcsalja őt nem lenne maradása tovább"

A nő annyira "gazdag", hogy rá van utalva a szüleire? Nincs önnálló élete, lakása, jövedelme? Kénytelen a szülei spájzában rejtegetni?

2021. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem engem hagyott ott. A csaj egy jó barátnőm, rokon is egyben.

Még otthon él a csaj, de már néznek neki házat, lakást, a kocsikat a szülőktől kapta, de szerintem rövid időn belül a pasi hajtja mert neki nincs kocsija csak a céges.

A pasi még nem kapott úgy semmit sem, hisz nem régen vannak együtt. De minden alkalommal van erre utaló célzás, amit fentebb írtam. Meg a csajjal sem úgy viselkedik mint aki szerelmes. A csaj mászik rá, nyomul, ő meg viszonozza, de nem szerelmes ez látszik.

2021. máj. 4. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
A pasi egy tipikus számító emberi hulladék, addig fogja húzni ezt a kapcsolatot, amíg nem talál még egy ugyanekkora hülyíthető idiótát, aki vagy jobban néz ki vagy gazdagabb. Ha nem lesz ilyen nő, akkor marad ezzel az áldozattal. A csaj egy tipikus selejt lábtörlő, ez a jellemtelen fajta egy életen át is benne marad ebben a szarban, ha kell. Hogy miért, azt csak ő érti, a "brühühü de szeretem" normális embernél nem kifogás. Szerintem ahhoz, hogy megérts a motivációikat le kéne süllyednek az szintjükre.
2021. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!