Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen esetben ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben ? Lehet hogy kicsit hosszú lesz ,amiért előre is elnézést kérek.

Figyelt kérdés

27 éves fiatal ,csinos , intelligens nőnek tartom magam . Van egy 15 hónapos kisfiam és december eleje óta egyedül nevelem . Nemrég megismerkedtem interneten keresztül egy férfival aki kicsit idősebb nálam . Előre leszögezem ,nem vagyok aranyaso ha az lennék ,simán megmondanám mivel anonym az oldal. Nincs szükségem anyagi támogatásra mivel egy egész jól szituált családból származok. Tehát ,ez a férfi - 45 éves és a munkájából kifolyólag rengeteget van úton ,sokszor külföldön is . Területi menedzser.


Azért is keresgeltem ebben a korosztályban valakit , mert valljuk be a fiatalok többsége nem szeretne átvállalni a felelősséget egy kisgyerek után , és inkább csak valami laza kapcsolatot avagy csak szexet szeretne .


Tehát sajnos elsiettem a dolgokat ,az a típus vagyok aki a saját hibaibol sem tanul és túl gyorsan szerelmes lesz . Az első randi nagyon jól sikerült. Sokat sétáltunk , ettünk egy fagyit ,és este 7 körül elbúcsúztunk. A második randin kaptam tőle egy szép Swarovski karkötōt és amúgy is úgy éreztem hogy komolyan gondolja. Volt már néhány kalandom és párkapcsolatom is ,azt hittem észre veszem ha valaki csak hulyit.


Nagyon kedves volt a kisfiammal is és nyilván azokat a dolgokat mondta amiket egy fiatal egyedülálló anya hallani akar . ( Nagyon tetszel és úgy gondolom lesz közös jövőnk,én mindig itt leszek nektek,soha nem bantalak meg stb )


Eddig minden rendben is volt majd sajnos a harmadik randin lefeküdtem vele . Elsiettem a dolgot ,és azt hiszem ez ( is ) az oka amiért már csak arra kellek neki . Nem vártam míg tényleg szerelmes lesz belem és túl könnyen odaadtam magam ...


Rá 2 napra elkezdődött a csúnya része a történetnek. Nem hívott ,nem írt ,nem válaszolt . Napi 3, öt szavas üzenetet írt , péntektől hétfőig nem volt elérhető . Nyilván rájöttem egyből hogy itt valami nagyon bűzlik . Kértem hogy legalább annyi emberség legyen benne hogy elmondja az igazat. Azt állítja , van három felnőtt gyereke és egy volt felesége ( ezt tudtam ) és 8 éve egy párkapcsolatban él ,amelyben nagyon boldogtalan és nemsokára el fog válni ,csak a közös hitel stb .... Tudtam hogy ez soha nem fog megtörténni, bele szeretne kényszeríteni a szerető szerepébe , sőt tulajdonképpen elérte hogy magamtól teszem pedig sosem szerettem volna ilyesmit csinálni !!!!!!



Azóta néha jön , hoz egy üveg bort, beszélgetünk utána párszor .....,itt alszik és reggel korán elmegy mert állítólag dolgoznia kell. Úgy érzem magam mint egy prostituált. Semmi közös programunk nincs ,egy szál virágot sem kapok már ,ez neki valószínűleg már csak a szexről szól. Egy csepp kis változatosság vagyok a szürke hétköznapokban ...


Nagyon magányos vagyok , valahol még az is fáj hogy a gyermekem apjával szakítottunk és neki már másik barátnője van . Valószínű ezért ragaszkodom most ennyire egy szar alakhoz aki csak arra használ . Tulajdonképpen tudom hogy mit kellene tennem ,azonnal mindenhol tiltani , és soha többé nem foglalkozni vele de valahol még egy picit reménykedem hogy talán tényleg kedvel és idővel kijohetek a szerető szerepéből.


Egy nagyon intelligens,sikeres férfi ,de annyira vonz hogy ha a kukasoknal dolgozna akkor is szeretném. Nem vagyok benne biztos hogy ez szerelem -e . valószínűleg csak a tudat hogy nem kellek neki . Sokszor úgy érzem hogy csak játszik velem . 45 évesen pontosan tudja mit kell tennie vagy mondania hogy az őrületbe kergessen. Múlt héten pénteken azt mondta hogy jön , én vártam , O meg elfelejtett szólni hogy mégsem . Azt hittem felrobbanok. Tegnap itt volt , este 8tol ma reggel 6ig . Azt állítja hogy a barátnője tud mindent és már rendezi a papírokat hogy eladhassak a közös hitelből vásárolt házat... Nagyon szeretek vele lenni y és eltudnam kepzelni vele a közös jövőt . Másreszt ma is csak annyit írt 9kor hogy hiányzol édesem , azóta semmi ....


Sokszor azt érzem hogy olyan buta , naiv liba vagyok !!! Másrészt megértem magam hogy magányos vagyok , félelem is van bennem hogy a gyermekemnek meg egy mostoha apát sem tudok nyújtani és valószínűleg érzet reagálok most így . Amúgy mit veszitek? Legalább van néhány jó ejszakam és ha el is hagy , rám un vagy nekem lesz elegem akkor még mindig kereshetnek valakit aki tényleg szeret . Azt mondta hogy pénteken el fog jönni és elmegyünk kettesben valahova amíg anyukám vigyáz a gyerekre.... Megmondtam neki hogy ha ismét atver , végeztünk egymással mert ennyit bárki más is nyújtana mint amennyit ő tesz értem /értünk .


Ti mit gondoltok?



2021. máj. 5. 20:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom....nem csinálsz mást, csak fél órán keresztül fájdalmasan olcsó önigazolásokat gyártasz.... egy monológ keretein belül elmondtál mindent a helyzetről... tudod mit kéne tenned, tudod hogy hülye vagy... akkor most erre mit kéne írni? 🤦‍♀️🤦‍♀️


Ha szeretnél valaki ürítőtartálya lenni, és szereted ha semmibe vesznek, akkor folytasd... de könyörgöm, ne gyere ilyen marhaságokkal hogy "Nagyon szeretek vele lenni y és eltudnam kepzelni vele a közös jövőt" ... EGY ILYENNEL ???

2021. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
35%

Te pasi vagy és ez egy provokatív kamu. Minden benne van amivel a itt a lúzerek a nőket szoktál gyalázni, szavak mint aranyásó, eltartót akarok a gyerekemnek (vállaljon felelősséget a gyerekért, mostohaapát akarok találni), de az egész az első betűtől az utolsóig olyan ahogy az itteniek elképzelik a nőket: buta, kihasználható, megalázható, (prostinak érzem magam, milliószor volt már), eltartót kereső stb.

Szánalom.

2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
76%
Na és már meg is jött rá az ürítőtartályos 😂
2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hányadik randin fekszel le vele, semmit nem jelent a későbbi kapcsolat szempontjából. Én is a harmadik randin feküdtem le a párommal. Péntek este megismerkedtünk és hétfő este megtörtént. Azóta is együtt vagyunk, nagy szeretetben. Nem azért kellesz neki csak arra, ha két hónapot vártál volna, akkor sem lenne másként.
2021. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamu ... 🙄
2021. máj. 5. 21:03
 6/49 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy édesanyám holnap jön és pár hétig nálam marad. Tehat az elkövetkezendő időszakban nem lesz lehetőségünk szexelni . Gondoltam ha ennek ellenére is keresni fog ( mondjuk ennel sokkal kevesebbet már nem jelentkezhet ) akkor talán még van egy kis esély hogy nem csak arra használ.
2021. máj. 5. 21:08
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

A történeted egyik iskolapéldája annak, hogyan lehet valakiből szerető.


A pasi rutinos, jó emberismerő, valószínűleg nagy nőcsábász, nagy kapcsolati stratéga is. Ismeri az összes gyenge pontodat, amit kíméletlenül fel is használ azért, hogy függésbe kényszerül vele kapcsolatban, ami, írásod alapján meg is történt.


Gyenge ponjaid lehetnek, amiket felhasznált ellened:

- gyereken keresztül fogott meg

- naivitás

- önbizalmi problémák

- ráérzett arra, hogy hiányzik neked egy kapcsolat.

2021. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem el, hogy nem trollkodsz. Ennyire naiv nem lehetsz. Mi másra használna még?
2021. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%

😂😂 álltasd csak magad!!


Utána is keresni fog, mert unja az asszony alvázát.

2021. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%
A pár hét alatt gondold át mit adsz, és mit kapsz ebben a majdnem kapcsolatban. Van aki a szerető szerepében is jól érzi magát. Beéri ennyivel is. Van akinek semmi sem elég. Zűrösnek látszik az ürge! 45 évesen nem döntünk pár perc alatt nagy dolgokról. És előtte összeköltözünk próbaházasságra! Véleményenm szerint nem vesztesz, ha kiebrudalod, de a döntés a Te kezedben van.
2021. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!