Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejtettem Barátnőm születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem Barátnőm születésnapját, mérges, hogy nyugtassam le?

Figyelt kérdés

3 Éve vagyunk együtt, elvagyok vele, a szex valami mennyei, bar a kapcsolatunk kb átlagos, irok neki, ha tudok ha ő is tud válaszol. Ma hazajöttem este a nyakamba ugrott és elkezdtünk csókolózni, célzott rá, hogy dugni akar. Vettem a lapot, kis tapi előjaték aztan megdugtam. :P Csinált kaját, volt torta is. Meg mondta, hoyg am angyon sokan írtak neki. Hát ettem ittam, majd megkérdeztem, hogy mégis kinek van szülinapja. Barátnőm nagyon dühös lett papucsát hozzámvágta és sírva leszalad. Próbáltam utánamenni, de kabátot nem volt időm felvenni, polóban meg fáztam így inkább hazajöttem. Felhivtam bar baartnojet, hogy nincs e ott meg az anyukajat h nincs e ott azt mondtak nincs. Azota nem jött haza. Elég pörgős hetem volt amúgy is mindjart iott a hétvége, de nem hogy ajcsit nem vettem hanem el felejtettem az egész szülinapot. Nem értem miert kell cirkuszolni, ez csak egy kis szülinap. A torta amit ő vett amúgy sem a legfinomabb..


Gondoltam kinyitok egy sört és nézem a Tv-t, attól, hogy kint keresem emg eljátszom a húős szerelmest tuti durcizni fog még ezen a héten. Holnap koran reggel elemgyek itthonról, aztán majd pár nap mulva hazajövök, hatha kimegy belole a durci. Van vmi mas otletetek? Amúgy is sok mindent tul reagal. Baratnői meg eteltömi k a fejet minden butasaggal. Egyik bnojet am regen megdugtam de ezt bnom nem tudja szoval. Pikkel ram aza csaj is. Ez azert lenyeges met ha veluk van bnom akk tuti mindennek lehordanak.


Szerintem mindenkinek van nehez hete, nekem meg enm a elgjobb a memóriám, de én másban vagyok jó.



#barátnő, szex, lány, születésnap, összevesztünk, hiszti, hisztizik, hárpia, sárkány #névnap, ünnepek, nehéz ét, munka, sör, tv
2021. máj. 11. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hívom, írok neki,de nem veszi fel :/ Azért bunkó kicsit nem?
2021. máj. 11. 23:07
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Csak egy ilyen kamu sztorira telik? :/
2021. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Normális válaszokat szeretnék!!
2021. máj. 11. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

#2

Szerintem vicces, a pörgős hetem volt, mindjárt itt a hétvége - kedd este van - résznél én felröhögtem.


Nem tudom mit szívsz, de máskor is ilyent vegyél.

2021. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Köszi. Ha legközelebb megkérdezik, miért vagyok szingli, csak megmutatom ezt a kérdést 😂

Isten óvja tőled a nőket! Szerencse, hogy csak troll vagy, bár annak is gyenge.

2021. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak troll lennék.. :/ Kezdek mostmár aggódni baratnőm miatt, mert még mindig nem ert haza.
2021. máj. 11. 23:58
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Jókai Mór hozzád képest egy nagy nulla, fiam.
2021. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető probléma, hogy Te nem vagy szerelmes a barátnődbe, hanem csak elvagy vele. Ezt nyilván érzi a barátnőd is. Ő neked nem a társad, csak valaki, akivel jó szexelni. Az elfelejtett születésnap ennek a tünete. Az lenne a legjobb, ha itt vége lenne a kapcsolatotoknak.
2021. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm. Olyan furcs, de tényleg ez van. Sosem tekintettem rá barátnőként.
2021. máj. 12. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Istenem ha ez nem kamu akkor te egy igazi kretén vagy.


"Próbáltam utánamenni, de kabátot nem volt időm felvenni, polóban meg fáztam így inkább hazajöttem."


Az igen apám te aztán Férfi vagy a javából 🤦


Ha nem lennél ennyire öntelt és nagyképű még adnék is tanácsot de így... mellesleg te nem szereted ezt a lányt.


Egyébként nem is azzal van a baj hogy elfelejtetted mert bár gáz de bárkivel megtörténhet. A nagy baj inkább az ahogy te ezt a szituációt kezelted!


27N

2021. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!