Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiúnak, akivel régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak, akivel régóta ismerjük egymást, megírtam neki, hogy mennyire nagyon fontos nekem (mivel, a munkája miatt kb. soha nem ér rá találkozni), és erre nem válaszolt semmit, az mit jelent? Nem érdeklem annyira? Eddig a viszonyunk baráti volt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Így van, nem érdekled. Fél perce lenne visszaírni. Fontossági sorrend.
2021. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy neki fontos, ha nem akar veled lenni...
2021. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha régóta ismered, és még nem akart dugni/nem dugott meg, akkor nem is fog!
2021. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell mindjárt rosszra gondolni, az is lehet, hogy csak gondolkozik, mit írjon.
2021. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3. Érdekes, máshol meg az a gond, ha csak arra kellesz.
2021. máj. 14. 21:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Baromira megijedt. Nem szeretne ennyire fontos lenni.
2021. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Letojja, hogy te mit és hogyan érzel, ezért se szán rád tényleges időt. Ezt ne agyald túl, sose leszel neki annyira fontos, mint amennyire ő az neked.
2021. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem értem, hogy ezt miért nem írja le nekem: "Bocs, de én nem szeretnék semmi komolyabbat."
2021. máj. 14. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó hülye vagy!
2021. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan azt írták előttem, lehet, hogy nem igazán tudott erre mit lépni, így gondolkodik a megfelelő válaszon. Vagy kicsit sűrű volt a napja, és akkor akar válaszolni, amikor tényleg van ideje rá és tudtok rendesen beszélgetni. Pötyögni egyébként nem mindenki szeret, számomra is személytelen egy idő után, nőként írom ezt.

Szóval, ezek is benne vannak a pakliban. Végül pedig az, hogy nem érdekled. Lehetséges... ahogyan az is, hogy megijedt ettől a vallomástól, nem kellesz neki, bármi miatt berezelhetett. Erre a kérdésre igazándiból csak akkor kapsz választ, ha adsz neki időt és teret. Nem kell rögtön keserűen felfogni! 🙃

2021. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!