Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Introvertált nő és extrovertál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált nő és extrovertált férfi kapcsolata lehet tartós és jó?

Figyelt kérdés

Még sosem volt pasim, de most úgy tűnik szerelmes vagyok. :)

Viszont ég és föld vagyunk, ennek ellenére szeretjük egymást.

Én introvertált vagyok. Olyannyira, ha nem muszáj a boltig sem teszem ki a lábam. Minden buliban pocsékul érzem magam. utálok új ismereteket szőni, utálom a nagy társaságot. Nem tudok csak úgy cseverészni a semmiről. Nagyon igénylem az énidőt, az egyedüllétet. Persze akiket szeretek, nekik vágyom a társaságukra. De én sokkal szívesebben kuckózok bekettesben, minthogy másokkal szórakozzunk. Nem vagyok beszédes, félénk vagyok és kissé talán önbizalomhiányos is.

A srác pedig totális ellentétem. Olvassátok el amit írtam és váltsátok át az ellentétjére. Imád bulizni, rengeteg haverja van, mindig ő a leghangosabb a társaságokban. Bárkivel szóba elegyedik és nagyon frappáns, magabiztos. Folyton van valakivel ha mi nem vagyunk együtt. Ő is ugyanúgy igényli a kettecskén eltöltött időt, de míg én külön időtöltésként inkább bezárkozóm önmagamba ő biztos kerít valakit maga mellé.

Nos, ez mennyire működhet? Nem lehet, hogy egy idő után unalmasnak talál majd? Részemről nem zavaró, hogy ő ilyen, csak fogadja el, hogy nem mindig lesz kapacításom vele menni. Én előnyben részesítem a kirándulásokat, hosszú sétákat, vagy az olyan koncerteket amik tényleg érdekelnek és nem a társaság miatt megyek.

Annak ellenére, hogy mások vagyunk megértjük egymást és látom rajta, hogy ő is szerelmes.

Tapasztalatok?


2021. máj. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán működhet, ha szeretitek egymást.

Nem kötelező együtt bulizni, mehet ő egyedül is, addig te tudsz énidőt tartani.


De egyébként ne stresszelj előre ezen, minden kapcsolat más és más, lehet, hogy valakik tökéletesen megvoltak egymás mellett így, de ellenpélda is 100%, hogy létezik. Csakis rajtatok fog múlni ez.

Élvezd inkább most ki!

2021. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez pont forditva van, én a nő vagyok extro (nem annyira mint a párod), és a párom intro. Olyanannyira hogy meg is mondta, hogy neki kell az egyedüllét. A sors úgy hozta, hogy covid miatt összeköltöztünk először átmenetileg ...de aztan annyira bejött neki, hogy itt maradt. Ma ott tartunk, hogy nincs szüksége igazán egyedüllétre...igazaból mar nem is akar menni nélkülem sehova és nem igényli az egyedüllétet sem. Sokat változott, ő is én is.
2021. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én introvertált vagyok, a férjem extrovertált. 11 éve vagyunk együtt boldogan. Igen, működik:)

Működhet nektek is, rajtatok múlik:)

2021. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem működött, nem értette meg, nem fogta fel, hogy én így érzem magam jól és nekem nem mindenem az hogy folyton menjek valamerre mint a mérgezett egér. A csak otthon kettesben töltött alkalmakra hamar ráunt. Sokat cseszegetett az introvertált életvitelem miatt, láttam a szemében a lesajnálást. És persze az is idegesítette hogy én gyakran inkább kihagynám a bulijait a haverokkal, mert egyszerűen nem érzem így jól magam!


Tapasztalatom és meglátásom alapján a kapcsolat két ennyire különböző ember között csak akkor működhet jól, ha mindketten meg tudják érteni és elfogadni a másikat, valamint igazságos kompromisszumokat tudnak kötni. Ehhez persze kell némi értelmi és érzelmi intelligencia (ezek az én exemben sajnos nem voltak meg).

2021. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítik egymást, az egyik húzza a másikat.
2021. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!