Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti egy duci lányt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy duci lányt is felvállalnátok mások előtt mint barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Vannak ilyen pasik. Egy részük olyan, akiknek nem jut vékony nő és hát lejjebb kell adni, a másik része pedig kimondottan a ducikat szereti.
2021. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha a barátnőm és szeretem, akkor miért ne vállalnám fel?


Ha a kérdésed azért jött, mert a pasid nem mutat be a barátainak, akkor hagyd ott. Ha szégyell, vagy ilyenek, akkor kapja be.

2021. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Találkozom egy sráccal de mintha szégyellne és nem akarná hogy tudják hogy vele vagyok
2021. máj. 15. 10:48
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
#3 akkor ez valószínűleg így is van. Keress mást.
2021. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezz rá nála, hogy mikor mutat be a barátainak, vagy csináltok velük egy közös progit.


Nyilvános helyen találkoztok?

Vagy elbujva, vagy azonnal nála vagy nálad? Ezek intő jelek, hogy csak bizonyos dolgokra kellhetsz neki, és nem komolyan.

2021. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

#3 ha fiatalok vagytok akkor ott sok ilyen érzés van, hogy mit gondolnak mások és ilyenek. bármihez ami eltér az átlagtól kell egy kis ilyan polgárpukasztó bátorság. szerintem ne utáld ezért feltétlen.


szerintem beszélhettek is erről akár, de csak akkor ha tudod, hogy nem baj, ha néha ilyet érez.

2021. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Miből gondolod, hogy nem vállal? Írj példákat is.
2021. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1 biztos, hogy szégyell? (arra gondolok, hogy ha tudom, hogy a párom eléggé másfajta ember, mint a haverjaim, akkor nem fogok sietni a bemutatással, közös programokkal)

2 biztos, hogy a duciság miatt szégyell?

2021. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Duci lány voltam mindig is, és soha senki nem szégyellt, sőt. :D Soha nem járnék olyannal, aki szégyell, ez rendkívül megalázó, soha nem szabad hagynod, hogy ilyen helyzetbe hozzon valaki.
2021. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
#1 mi az hogy nem jutnak vekony nők ezért lejjebb kell adni? szerintem a ducibb lányok is ugyanolyan szépek mint a vékonyak
2021. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!