Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy a pasi akit megszerettem, viszont szeret-e, vagy csak egy nagyon közeli jóbarátnak tekint?! 🙄

Figyelt kérdés

4 hónappal ezelőtt találkoztam egy + 30 éves férfival.

Eleinte kényelmetlen volt, de aztán körülbelül két hónappal ezelőtt közelebb kerültünk egymáshoz. Minden nap írunk egymásnak, hangüzeneteket / fotókat / videókat küldünk.

Messze lakik tőlem, eddig csak 3-szor találkoztunk személyesen. De a homlokcsók kivételével semmi sem történt közöttünk.

Zárkózott, de kedves, megértő és felelősségteljes pasi. És külsőleg is az esetem.

Sokszor írta, hogy kedvel, személyesen is elmondta nekem. Azt is írta, hogy különleges vagyok és nagyon jó ember.

Biztos vagyok benne, hogy nincs más nő az életében.

A probléma az, hogy azt várja tőlem, hogy meséljek neki az életemről és az érzéseimről, de hasonló helyzetben, ha elvártam tőle, fejfájása, hasfájása van, eszik vagy zuhanyozni kell, vagy "csak nem akar beszélni róla".

Úgy érzem, hogy elakadtunk, és nem tudom, hogyan kell lebontani ezt a falat közöttünk. Én is + 30 éves vagyok, de most tanácstalannak érzem magam.

Nagyon kedvelem, nagyon jó ember, és tudom, hogy engem is kedvel/szeret. De nem tudom, hogyan hozzám ki belőle az érzéseit és gondolatait?!

Van, amikor szinte szerelmi üzeneteket kapok tőle, de van, amikor alig ír.

Azt hiszem, fél a személyes találkozóktól és egy új kapcsolattól. Hosszú ideje egyedülálló, ezt tudom. Van egy titka is, amit megosztott velem, nagyon bensőséges, fura dolog, de elfogadtam vele együtt.

Volt, hogy teszteltem, 2 napig nem írtam neki, aztán írt nekem, mert hiányoztam neki.

Mindig aggódik az egészségéért, az épségemért.

Csak nem értem. Mit kell tennem, hogy megértsem őt, minden hiányosságát és hibáját, és mélyebben megismerjem?

Olyan érzés, mintha akarna engem, ugyanakkor nem akar túl közel kerülni hozzám. Amolyan se veled se nélküled. Csak annyi a különbség hogy kb 70% a "veled" rész, de a maradék 30%-hoz nem tudom mit kellene tennem. 😪

Ki érti ezt? Mert én nem. Akárcsak a középiskolában ...

Milyen tanácsot, praktikák tudnátok írni, hogy kideríthessem, mit érez irántam. Hogyan érhetném el, hogy "teperjen" kicsit jobban utánam, és ne legyen ilyen visszahúzódó?!

Én azthiszem kicsit beleestem, és egyszerűen emiatt vagyok ilyen türelmetlen. 😪



2021. máj. 15. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
hát mondjuk ne elvárd tőle hogy meséljen magáról. én kifejezetten utálom ha hozzám szegezik a kérdést, ami inkább hat parancsnak hogy mesélj magadról. ha úgy érzi megnyilhat valószínűleg fog mesélni
2021. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt ne úgy képzeld el, hogy hozzászegeztem parancsként. De pl többször szóba került, hogy az ő lakásába senki nem mehet be... Ott kezdődött, hogy mondtam neki, egyszer reggelizzünk együtt, csinálunk együtt reggelit, beszélgethetnénk nála. És akkor mondta, hogy nem engedne be, mert rossz tapasztalatai vannak. Kérdeztem, hogy mi az?! Erre megfajdult valamije.de azt mondta elmondja hamarosan. Aztán megint szóa került mondjuk kb 2 héttel kesöbb, a talink után, akkor meg hirtelen éhes lett, megigerte hogy kaja után elmondja. Mikor rakerdeztem hogy akkor megtudhatom a dolgot?! Jött azzal hogy most fáj a hasa, nincs jó hangulata... Ez akárki akármit mond nem normális! Ha elkezdesz egy sztorit, akkor fejezd is be vagy ne kezdd el! És ne ígérd meg, hogy elmondod! A csaladomrol sokat kérdezett én válaszoltam, beavattam dolgokba szituációkba.aztán mikor nála merült fel valami családi stressz forrás, folyamat azt írkálta, hogy rosszul érzi magát, csak hogy még kérdezzem mi a baj. Belementem a játékba, remélve, hogy elmondja. Akkor is hirtelen fejfájásra lett... Valami egyszerüen nem tiszta...
2021. máj. 15. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
#2 huh hát ez elég creepy pasi... Biztosan akarsz tőle valamit?
2021. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Fura, titkol valamit.
2021. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mitől vagy biztos benne, hogy nincs más nő? A leírtak alapján az én azt gondolnám, családja van.
2021. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pretorius25 ***** válasza:
Furcsa hogy az Ő lakásába ne mennyen be senki! Mi ez? Rumli van? Büdös van? Vagy mi? Ez nem 100-as sztem! Tudom h kezdessz belezúgni, ezért felesleges azt írnom hogy hagyd a francba, de hagyd a francba!
2023. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!