Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés
Pár éve ismerkedtünk meg, de a beszélgetés abba maradt. Baránője volt, én meg utána összejöttem a volt barátommal. Pár hónapja rám írt, elkezdtünk beszélgetni, de az is abba maradt. Pár napja írtam rá, azóta is beszélgetünk. Sokszor megdicsért, szépnek hívott, azt is mondta, hogy nagyon sokat változtam. Úgy beszélünk mintha már régóta nagyon jó barátok lennénk. Hülyéskedünk a másikkal. Nem tudom, hogy most bejövök neki vagy sem. 1 év korkülönbség van köztünk.
2021. máj. 16. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Amúgy valószínűleg bejössz neki, de felénk, nem akar kezdeményezni, vagy csak nem gondolja olyan komolyan az egészet.

2021. máj. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!