Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet az oka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka? Lehet folytatás? (Vagyis inkább kezdet)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akitől kb 10-en éves korom óta többet szeretnék... sose volt más, aki ennyire tetszett... 24 vagyok.

Utóbbi időben csak messengeren chateltünk. Úgy tűnt minden rendben van.

Karácsonykor vittem neki vagy 3-szor ajándékot személyesen. Ámbár nem volt otthon. Amikor átmentem Karácsony után, akkor az anyukája nyitott ajtót, a lány valószínűleg a mosdóban volt, és 2 órán keresztül nem jött elő. Elvileg női baj, de nem hittem el. Nekik ezt nem mutattam... Vajon le akarnak rázni? De miért? Utolsó SMS-ünk ez volt, azóta nem beszélünk, mert elvileg haragszom és lezártam velük:



...Van kedvetek találkozni?


A visszaüzi:


"Kedves ...!


Előrelátóan nem érünk rá! **** Nagyon elfoglalt, vizsgákra készül, de amúgy sem érünk rá!"



Szerintetek ez még menthető?



2021. máj. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ennél nyilvánvalóbb nem is tudna elutasitani. Hagyj már neki békét, ne égesd magad.
2021. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

te nyomultál, ő nem akarta az egészet, így "megszabadult" tőled.

És nem. Ez már nem menthető.

2021. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, de akkor sem volt egyenes...
2021. máj. 16. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Ezt kinek írtad hogy van e kedvetek talizni?

Hányan?

3as randi az anyjával vagy mi? 😅😅😂😂

Szerintem ez már karácsonykor leeshetett volna neked hogy nem akar tőled semmi te meg csak tapadsz mint 1 pióca

2021. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hidd el nem en akartam az anyjat...

Tudom hogy tobb sebbol verzik a dolog, csak na...



De azert az ajandek (az ajton hagyva uzenettel) jo volt...


Csak a legrosszabb hogy azt hittem evekig hogy lehet valami. :(

2021. máj. 16. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem elég egyértelmű hogy nem akar semmit

Mondjuk ennél világosabban le sem írhatták volna neked így nem is értem a kérdést....

Ennyire sötét vagy?

Hagyd már békén csórit

2021. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem kell sértegetni oke?

Nem vagyok sotet.

Csak remenykedtem.

Ugy voltam vele megprobalom tobbszor. De mostantól nem leszek ilyen. Biztos hogy jol megvalogatom h kivel kezdek es kivel nem.

2021. máj. 16. 23:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy leszek ezen túl.. azt hiszem/hittem, hogy életem szerelme... További ötletek?
2021. jún. 1. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Keress fel egy orvost mert már konkrétan zaklattad....
2021. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy nem egyenes? Megmondtak hogy nem érnek rád AMÚGY SEM. Ennél jobban mit szeretnél? Menj a p..ba vagy mit? Mar az anyjához fordult szegény lany segítségért, mert ő lathatóan nem tudott tőled egyedül megszabadulni, nem értetted meg. Csoda hogy nem jelentettek föl zaklatásért, mert ez mar bőven az. Legközelebb egy elutasításból is próbáld felfogni a helyzetet.
2021. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!