Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan vannak akik egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akik egész életükben nem találnak szerelmet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én ilyen leszek. Pedig nagyon szeretnék szeretetet adni meg kapni is.
2021. máj. 16. 22:44
 1/4 anonim válasza:
Vannak olyanok, akik egész életükben egyedül maradnak. De ha te nem akarsz olyan lenni, akkor hajrá, ne add fel, remélem megtalálod az igazit
2021. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek túl többsége soha sem talál igazi szerelmet, csak kompromisszumot köt magával és bele megy vagy benne marad egy olyan kapcsolatban, ahol nem igazán boldog, de "jobb mint ha egyedül lenne".


Meg persze van pár ember, akik tényleg egyedül maradnak. Élvezik a szingli életet vagy csak nincs esélyük másoknál, de egyedül végzik.


Plusz van egy kevés aki még a szüzességét sem veszti el, de ez nagyon ritka de előfordul. Itt a gyakorin is sok +30 as szűzet láttam már.

2021. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a többség csak leragad valakivel, aki „elmegy”, csak ne legyen egyedül. De titkon nem boldog.


Én egyelőre úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül, mint a nem megfelelővel. Mindjárt 30 vagyok, lehet, hogy kénytelen leszek ezen változtatni.

2021. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én eddig csak egyszer találtam, pedig már 40 vagyok. Szerelmes többször is voltam, de csak egyszer jött össze az, hogy kapcsolat is lett belőle. De aztán visszamenőleg megkérdőjeleztem, hogy ez viszonzott szerelem volt-e vagy csak kiélvezte a srác az előnyeit: rendszeres szex, jövőkép, hozzám költözhetett az albérletből. Sajnos elég sok minden utalt arra, hogy nem volt olyan szerelmes, mint én, ha egyáltalán az volt. De ezt az első lila ködben nem vettem észre, mert azt hittem, ugyanazt érezzük. Később még egyszer volt egy olyan viszonzottnak hitt szerelemben részem, de akkor már mindketten foglaltak voltunk, nem lehetett belőle semmi. Hát nekem valahogy nem jön össze soha.
2021. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!