Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, amikor előtted happolják el előled életed szerelmét?

Figyelt kérdés
Már az is fájdalmas mikor csak plátói, de milyen érzés végignézni azt, hogy akár te is lehettél volna, de nem "iparkodtál", és előled "viszik el"... Borzasztó lehet. Valakinek személyes tapasztalat? Túl tudtad magad rajta tenni? Esetleg később összejöttetek?

2021. máj. 17. 04:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
1X volt. És jó lecke is volt egyben. Azóta, ha bármikor és bárhol megtetszik egy nő, 14.-től 60-ig, és rámegyek. Elhajt? És? Legalább megadtam az esélyt a sorsnak.
2021. máj. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
#1-nek igaza van. Velem is előfordult egyszer, az nagyon rosszul érintett, de utána azt mondtam, hogy engem sem fog érdekelni, hogyha a kiszemelt lánynak van valakije, max. visszautasít, ha meg nem, akkor egyértelmű.
2021. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
"Jön még kutyára kamion."
2021. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy happolják?

Nem kellettél neki, így elvinni se tudták az orrod elől.

2021. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
2-es nem érdekel hogy van a kiszemeltnek valakije gondolom az se ha emiatt egyszer valahol kapsz egy orrba verést?
2021. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
12%
Úgy nem kapok, hogy nem adom vissza egyrészt, másrészt meg a nő dönt mindig. Miért kellene érdekeljen, ha tetszik és ő is akarja?
2021. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
"előttem happolják el" - ezt úgy írtad, mintha a nő valamiféle erőforrás lenne saját akarat és tudat nélkül, amit gyorsan meg kell szerezni, mielőtt orvul elhappolják előled. :D
2021. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
6-os ha a nő is akarja akkor meg ne legyen olyannal együtt akivel nem boldog
2021. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#8: Igen, ez így van. Csak az a baj, hogy van aki csak akkor vált, ha már közben van egy másik. Nem úgy értettem én sem, hogy direkt tönkreteszek egy kapcsolatot, ha úgy tartja kedvem, az egy másik téma.
2021. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Mi az, hogy elhappolják? Nem egy tárgy. Ha nem kellettél neki/nem jeleztél felé, akkor meg így jártál. Btw, ha nem küldött jeleket, akkor meg mindegy is. Amúgy szar, de tedd túl magad rajta! Az nem lehet életed szerelme, aki nem szeretett viszont.
2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!