Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakibe nem akkor szeretünk bele amikor ott van, hanem amikor már nincs?

Figyelt kérdés

Volt ez a lány, akivel kb fél évet dolgoztunk együtt. Úgy gondoltam szép, de nem nekem való (és több éves kapcsolatban volt/van). Már két éve, hogy kilépett. Időközönként álmodok róla, mint ma is. Nem emlékszem mindenre, csak arra, hogy a karomban cipeltem egy helyre és hogy jól éreztük magunkat.

Nem tudom mit érzek iránta vagy mit jelentenek az álmok. Voltam már szerelmes, és az teljesen más volt. A szerelmet többféleképpen is meg lehet élni?

Bocsi, hogy kissé kuszán fogalmaztam. Gyenge vagyok a kommunikációban 😅



2021. máj. 17. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ez csak vágyakozás. De nevezhetjük szerelemnek is igazából. Viszont amint elérhető közelségbe kerülne megint a lány, elveszne a varázsa a dolgoknak és már nem vonzódnál hozzá annyira.
2021. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy létezik. Az emberek többsége sajnos rend szerint akkor tudja igazán megtapasztalni hogy mije van, amikor már elveszítette... :(
2021. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Aki lepontozott az még soha az életében nem tapasztalt hasonlót.
2021. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez is mutatja, hogy nem a lányba vagy szerelmes, hanem a képbe, amit fejben kialakítottál róla azóta. Előfordul ilyen, ez a rajongás alapja is. Érdemes ezzel felnőttként tisztában lenni, mert akár párkapcsolatot is tönkretehet egy ilyen "rózsaszín köd", mert ha az elmúlik, sokan csak akkor jönnek rá, hogy nem is szeretik a párjukat igazán. Sokan azzal magyarázzák, hogy elmúlt a szerelem, pedig valójában sosem volt, hiszen nem a másik embert szerette, hanem csak amit bele akart látni abba a másikba.
2021. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Minden szerelem más és más. Ahogy a kapcsolatok is.


Keresd meg és utána tudni fogod mit érzel iránta

2021. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek írjak rá? És ha igen, hívjam meg egy italra vagy az sok lenne?
2021. máj. 17. 15:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem tolakodó
2021. máj. 17. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen! Határozottan kérj egy találkozót!
2021. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Írj rá. Nem tolakodó.
2021. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8: ebből szarkazmust érzek 😄😄
2021. máj. 17. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!