Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít ez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ez valamit?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem egy kérdés mikor itt olvasgattam.

A jelenlegi házastársatok/párotok hány nővel/férfival volt együtt előttetek? Egyáltalán számít ez a társkeresésben? Ti megítéltek valakit az alapján hány emberrel voltak együtt?

Az én barátomnak pl 3 barátnője volt előttem és nagyon meglepődtem mikor ezt valaki soknak nevezte..



2021. máj. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem számít, meg egyébként is semmi közöd hozzá, hogy előtted hány valakivel volt.
2021. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Abszolút lényegtelen. Általánosságban szerintem jobb nem is kell feszegetni ezt a témát a pároddal ugyanis nincs köze hozzá.

Persze ha nincs belőle sértődés és mindent megtudtok beszélni akkor akár ez is szóba kerülhet

Az én párom 25 nővel volt kB előttem

Nekem is kB ugyanennyi pasi

2021. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem számít. A 3 az teljesen normális, de ha valaki 20-50-es számot mond, az nekem meggondolatlanságot, felelőtlenséget feltételez. Nyilván nem mindegy, ha valaki 20 vagy 40 éves, de idősebb korban sem fér bele egy nagyobb szám.
2021. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell számokról faggatni és bevallani sem. Az a múlt.
2021. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem számít hány partnere volt előttem, ha hűséges 🤷‍♂️
2021. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem számít, hogy nem is tudom. Tudok férjem kapcsolatairól, futóról, komolyról...de hogy konkrétan mennyi volt, nem tudom mai napig.
2021. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem számított. Sohasem szerettem azokat a nőket, kiknek előttem nem volt dolga pasival. Én tudom, mit adhatok, egy csaj ezt csak akkor tudja igazán értékelni, ha van viszonyítási alapja. Meglehetősen sok (közel 50) partnerre tekinthetek vissza, és a feleségem is olyan lány volt, akire irigy pasik azt mondják; több faszt fogott, mint kilincset. Így jó. Így imádjuk egymást évtizedek óta. Tudjuk, mit adhat más, és tudjuk milyen kincsre találtunk egymásban.
2021. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!