Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék a páromnak ha levágatom a hajam?

Figyelt kérdés
Amióta egyűt vagyunk néha szokta mondani hogy milyen jól állná a rövid haj. De most elhatároztam magam hogy kiszeretném próbálni a rövid hajat. Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek ez jó meglepetés? Illetve milyen rövid hajat ajánlotok?

2021. máj. 20. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez ne neki legyen ajándék, hanem neked. Nem ő hordja. Mondjuk ha netán szakítotok, a hajad akkor is veled marad.

Az se mindegy, hogy milyen hosszú most, milyen az arcformád. Esetleg érdemes megkérni a barátod, hogy mutasson képet, milyen haj tetszik neki. Lehet, hogy ő rövid alatt egy vállig érőt ért, egy pixie már nem tetszene neki.

Amúgy alapvetően azt tudom tanácsolni, rövid hajú nőként, hogy fokozatosan vágass. Mondjuk először vállig érőre, aztán fülig, és tovább. Így még gyorsan visszanő, ha meggondolod magad. A rövid hajjal meg úgy is két havonta kéne fodrászhoz menni. Ugyanott vagy.

2021. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Megnéztem a telefonját van benne olyan mappa hogy szép frizurák és ilyen rövidségű képek vannak bene.

[link]

Már nagyon régóta gondolkodom a rövid hajon úgyhogy szerintem bevallanám egyből a nagyon rövidet.

2021. máj. 20. 20:16
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen hajhoz szép arc kell, mert kiemeli a vonásaid, a hibákat is. Nem árt mellé sminkelni, esetleg egy szép, hosszabb fülbevaló, és valami izgalmas szín. Különben nagyon fiús lesz.
2021. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon nöisen öltözködőm sok ékszert hordok és nőies az arcom úgyhogy szerintem azzal nem fogok fiúnak kinézni.
2021. máj. 20. 20:23
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A párod pasi? Miért van ilyen mappája?
2021. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem minden fejformához áll jól.

Mi van ha hülyén nézel majd ki, parókát veszel?

2021. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5

Nem a párom nö elfelejtetem irni hogy leszbikusok vagyunk remélem ez nem zavar senkit.


6.-os Ha nem álna jól nem huznák parokát mert szerintem egy döntésnek vállalni kell a következményét.

2021. máj. 20. 21:07
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7.

És mi lenne, ha előtte próbálnál fel egy rövid parókát?

2021. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Már volt rajtam rövid hajas paroka amikor megátam magam benne akkor kezdtem gondolkodni a rövid hajon. Egyeként szombatra van időpontom a fodrászhoz addig kell eldöntenem.
2021. máj. 20. 21:56
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Lehet én vagyok a rossz, de nekem ezekről a hajakról mindig az jut eszembe, hogy biztos most ment át a kemón az illető. Főleg ha még nagyon vékony is mellé... Túl fiús szerintem.
2021. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!