Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék a páromnak ha levágatom a hajam?

Figyelt kérdés
Amióta egyűt vagyunk néha szokta mondani hogy milyen jól állná a rövid haj. De most elhatároztam magam hogy kiszeretném próbálni a rövid hajat. Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek ez jó meglepetés? Illetve milyen rövid hajat ajánlotok?

2021. máj. 20. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem próbáld ki. Ez csak haj, ha nem jó, vissza fog nőni. Ha tetszettél magadnak a rövid parókával, akkor szerintem most is jó lesz. :)

Nekem is volt már nagyon rövid pixi hajam meg mos a lapockámig ér, de egyik oldala fel van borotválva :)

2021. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem leped meg azzal, hogy vágja le ő a hajadat? Sokkal nagyobb élmény lenne mindkettőtöknek.
2021. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Szerintem ha átgondoltad vágasd le nyugaton .Ha elég hosszú a hajad most el is adományozhatod.
2021. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen azt már rég elterveztem hogy ha levágatom a hajam akkor eladományozom. Egyébként az a fejlemény az ügyben hogy beszéltem a párommal az a terv hogy még itthon levágja a copfom és utána elmegyünk együtt a fodrászhoz aki majd megcsinálja a tényleges frizurát.
2021. máj. 21. 21:02
 15/22 anonim válasza:
75%
Örülök hogy eladományozod!(: Ha már a párod levágja a copfod akkor miért nem ö csinálja meg az egész frizurát?
2021. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én ara kértem hogy az egész frizurát csinálja meg. De azt mondta fél hogy elrontaná és ugye copf levágást nem lehet elrontani mert a copf vágás után megmarat haj nagy része le lesz vágva a frizura elkészüléséhez.
2021. máj. 21. 21:19
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó szórakozás!

A fodrász jó döntés, egyáltalán nem egyszerű a rövid hajat jól levágni. De ha a fodrász csinálja, és jól sikerült, hamar meg lehet szokni, hogy semmi gond vele.

2021. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Na milyenre sikerült??
2021. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megtörtént a vágás ennek a képnek az alapján vágta le a fodrász.

[link]

Nagyon tetszik nekem és a páromnak is.

2021. máj. 23. 09:29
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Sokadik kamu hajvágós történet itt a gyakorin, aminek a végén mindig "megtörtént a vágás", méghozzá Emma Watson mintájára. Unalmas már.
2021. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!