Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számotokra mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire fontos a másikban a szolidaritás mind társadalmi szinten, mind ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Amikor ismerkedtek számotokra fontos az, hogy az illető együtt tudjon érezni veletek és, hogy együttérezzen olyan társadalmi témákban, mint a szegénység, hajléktalanság?
2021. máj. 22. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos
2021. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Hát attol fugg mi a tema.

Pl nem várom el hogy szeresse a macskámat meg olyat sem hogy egyezzenek a politikai vallási nézeteink, nem zavarna ha egy caovesnek (miota engem zaklattak beszoltak stb azota en nem adok es gyulolom őket, de ha a parom kedves veluk nem orrolok erte szuveren joga), viszont erkolcsileg es egyeb normákban jo az ha egyezunk.



De pl azt utálom mikor vki nem dolgozik de le is sz.rja, es rendszeresen jar vert plazmat adni hogy ugy adja be nekem hogy milyen segitokesz ember mikozben siman latszik hogy csak penz miatt teszi.

2021. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*csövesnek
2021. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

egyeni szinten fontos nagyon, tehat, hogy velem szolidaris legyen, szerintem enelkul normalis kapcsolat nem alakulhat ki.


tarsadalmi szinten annyira nem erdekel, mert szerintem ez az egesz tarsadalmi szolidaritas tul van tolva es egy nagy alszent lufi az egesz. megmondom oszinten, en egyaltalan nem vagyok szolidaris a szegenyseggel es hajlektalansaggal kapcsolatban, mert legtobb esetben az illetok maguk tehetnek rola. tehat nekem nem kell ilyen alszentkedo nagy szent pasi, aki szabadidejeben csoveseknek oszt etelt es hasonlok.

sokkal fontosabb pl. hogy szeresse az allatokat, nem tudnek olyan ferfival lenni hosszutavon, aki mondjuk fel a kutyaktol vagy utalja oket.

2021. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én általában azokkal nem értek csak egyet akik az emberek elé helyezik az állatokat.

Azaz ilyen felkialtasokkal hogy inkabb allatvedelmi egyletet segit mint ehezo gyerekeket stb.


Most ezt ha en szelsoségesitem:

Hamarabb kimentene a vizbol egy macskát mint egy fuldoklo babát/gyereket..ebbe en inkabb bele sem folyok.


De ilyen elborultakat nem is ismerek, viszont pl a Berki Krisztian is elobbre helyezi az allatnál az embereket. Es állatokat támogat csak.


Plusz azt sem veszik figyelembe hogy ahol 5 gyerek van, oke hogy a szülők felelossege hogy éheznek de a gyerektol vonja el. Azaz a szulok alapján vannak a gyerekek megitelve hogy nem segitenek minek szult annyit. Csak epp arrol az éhezo gyerek hol tehet? Ne segitsunk rajtuk mert retkes sötet buta elitelendok a szuleik?


Na ilyenekben tudnék vitatkozni. De hal eg nem ismerek szemely szerint ilyeneket.

2021. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
*berki elobbre helyezi az allatokat. Embereket nem segit
2021. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos mert én is ilyen vagyok.
2021. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Számomra is egy alapérték ez és elutasítom az olyan nézeteket, akik azt mondják, hogy a hajléktalanságról csak az egyén tehet. Sajnos bárkiből, bármikor válhat hajléktalan. Rendszer szinten kell valamit kezdeni az ilyen problémákkal. Lehet törvényileg kell ráerőltetni a társadalomra a szolidaritást, többkulcsos adót, lakáshoz jutás a rászorulóknak és egyebeket, hogyha csak így megy. Nyugati országokban sokkal nagyobb a társadalmi szolidaritás. Fontosnak tartom, hogy világnézetileg hasonlók legyünk.
2021. máj. 22. 11:43
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát a lepontozokban sincs szolidarotas hogy másnak más véleménye lehessen az is biztos :D
2021. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak túl lenne tolva a társadalmi szolidaritás, de pont az a probléma, hogy nem is nagyon van. Ha túl lenne tolva talán már tartanánk valamerre és meglátszana a politikai életből is.
2021. máj. 22. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!