Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg szerelem? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg szerelem? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Volt egy pasim akibe szerelmes voltam, de neki csak érdekből kellettem volna. Velem akart volna élni, de dolgozni nem. Mint rájöttem közben és előtte évekig is volt egy full beteg lábtörlője, akit ide-oda dobált, szarul bánt vele, de a nő ilyeneket posztolgatott nyilvánosan hogy nem lehet olyan bűnöd amit nem bocsátanék meg neked, mert ez a szerelem. Velem vége lett, a nővel dobálózott tovább. Le lehet követni mi van köztük, mert mindent kiposztol. Heti 1-2 tali és szevasz. Egészen addig amíg 2 hónapja az egyik fotóm alá a pasi oda nem böfögött valamit, csak hogy tesztelje van-e még hatása, de pofáraesett. Na azóta ebben a másik nőben megtalálta a lelkitársát, lógnak egymáson, tombol a lamúr. Tudom hogy hülye vagyok hogy egyáltalán rájuk nézek, de valahol fáj, végül is 2 évig átvertek, kihasználtak, megcsaktak. Létezik hogy tényleg ő az igazi a pasi számára, csak meg kellett érnie?

2021. máj. 22. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozol vele(?), de egy ilyen kérdésre valamiért szakítottál időt, jelenleg is vele foglalkozol.
2021. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem foglalkozom vele?
2021. máj. 22. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2.


Jogos!


Akkor a kérdés az, hogy minek foglalkozol vele egyáltalán?

2021. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is leírtam. Viszont feltettem egy kérdést,
2021. máj. 22. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy szerelmes lett a szamarba? Ketlem. Csak realizalta, hogy neki ennyi jutott. Osszefujta a szemetet a szel, legyenek boldogok. Egyebkent el birom kepzelni azt a boldogsagot. Nem a te szinted az ilyen, te ennel kulonb vagy. Miert foglalkozol vele?
2021. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
🙂 Majd elmúlik. Köszi a választ.
2021. máj. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!