Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Depresszió hogyan hat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszió hogyan hat egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Lehetséges olyan hogy a depresszió tönkre teszi egy adott szerelmes személy érzelmeit?


Hogy a depresszió miatt nem érez semmit sem a párja iránt?Meg úgy a családja iránt sem.. Létezik ilyen?



2021. jún. 2. 13:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy akkor most számítsak hagyjam inkább vagy mit gondoltok hagyjam és ugorjak bele egy másik kapcsolatba mikor is nélküle el sem tudom képzelni az életem nélküle én nem vagyok ember egyszerűen meg halnek nélkül mert számomra nagyon fontos és ténylegesen nagyon komolyan gondolom vele és ő nem tehet semmiről sem de akkor sem fogok róla le mondani ha szakad ha fúj egyszer úgy is rendbe jön minden..
2021. jún. 2. 22:04
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
NE ugorj egy másik kapcsolatba!! Főleg amíg nem leszel jobban! Meg amúgy se, hiszen, ha tényleg őt szereted és ő is szeret téged, akkor ki fog melletted tartani ebben a nehéz időszakban is .
2021. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!