Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ha egy idegen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha egy idegen nő rátok ír facen vagy felhív azt gondoljátok pszichopata?

Figyelt kérdés

Tényleg?! Mert ezt szerettem volna gy nekem tetsző emberrel de többen is azt tanácsolták ez rossz húzás lenne.


Köszönöm előre is, ne bántsatok ha lehet...


2021. jún. 10. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Felhívni tényleg kissé beteges. Írni neki korrekt.
2021. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%
Hülyeség. Ha tetszik valaki, tenni kell érte.
2021. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy fedélzeti problémás lenne, lehet, ha jól néz ki, akkor örülnék is neki. Minimálisan kevés kapcsolatom van, így valóban jó lenne egy ilyen szitu.
2021. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BeefEater ***** válasza:

Szerintem először írj neki. Ha csak felhívnál mint derült égből villámcsapás nagyon nehezen hinném el, hogy az egész végén nem eladni akarsz nekem valamit.

Viszont ha ott a telefonszám egy-két napi chatelés után nyugodtan felhívhatod.

2021. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!