Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a pont amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont amikor rájöttetek, hogy szeretitek a másikat?

Figyelt kérdés
Mit tett amitől éreztétek, hogy igen nekem ő kell?
2021. jún. 10. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát nem tett vagy mondott. Olyan volt, amilyen. Magáért szerettem bele. Nem lehet egy-két okot vagy tettet kiemelni. Gyakorlatilag 6 nap alatt belezúgtam, mint vakló a gödörbe és ennek 11 éve. Neki 6 nap helyett 2 hét kellett, utólag elmesélte :)
2021. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éve ismertük egymást, tök semleges volt, barátnak sem nevezném igazából, csak egy jó ismerősnek. Hetente találkoztunk nagyobb társaságon belül, aztán külső okok miatt megszakadt ez a folyamat. Hiányozni kezdett, a hobbink is, de a 60 emberből valahogy ő a leginkább. Eldöntöttem, hogy írok neki, aznap írt ő nekem, kb 1 órával korábban, mint ahogy én terveztem. 😊 Egy hétre rá már együtt voltunk, a szerelem azóta is (28 éve) töretlen.
2021. jún. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt mintha ezer éve ismertük volna egymást. Nem is volt kimondva hogy akkor mostantól együtt vagyunk, csak tudtuk hogy az már úgy van. Mindig nagyon örültem neki, ha írt, vártam...
2021. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem is tudom. Nagyon szívdöglesztő profilból, már randin is csak néztem, mint egy tini. Közben fesztelenül tudtam vele beszélgetni, jót dumáltunk, aztan lett meg pár randi, végül összejöttünk.


Úgy összességénem éreztem, hogy ő az akit kerestem. Tudni fogod, amikor neked is meglesz, mert érzed. :) Ez ösztönös.

2021. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy ilyen konkrét pont, vagy dolog.
2021. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!