Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha most nem vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nem vagyok szerelmes, nem is leszek?

Figyelt kérdés

Bő másfél hónapja ismerem, két hete vagyok együtt a barátommal. Minden tündérmese-szerű, azt leszámítva, hogy nem vagyok szerelmes. Ez az első kapcsolatom, ezért tanácstalan vagyok, hogy ez red flag, vagy lehet még szerelem, csak idő kell?

Nekem ő az első barátom, de korábban randiztam másokkal és volt, hogy 3 randi után többet éreztem. Vonzódom hozzá, de a közös csókokat például nagyrészt unom. Erről már beszéltünk is. Lelkiismeretfurdalásom van, mert a barátom tényleg imád, én meg habár nagyon kedvelem és nagyon szeretek vele lenni, racionálisan minden szempontból tökéletes számomra. De... a közelében sem vagyok annak érzelmileg, amit ő éreztet velem a saját irányából. Szex még nem volt.

24N, 28F


2021. jún. 11. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vonzódom hozzá, de a közös csókokat például nagyrészt unom." Ez számomra azt jelenti, hogy szexuálisan egyáltalán nem vonz. Lehetnél később is szerelmes, de szerintem nem belé.

Mit értesz vonzalom alatt?

2021. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretném, hogy vonzzon. A "vonzódom hozzá" helyett inkább úgy fogalmaznék, hogy vonzónak tartom (mind belsőleg, mind külsőleg).
2021. jún. 11. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találtál egy kedves, jóképű pasit, aki iránt semmit nem érzel, de jólesik a közeledése. Még ha nincs is meg, hogy hűha, megdobban a szívem, ha meglátom, állandóan rá gondolok, akkor is izgalomba kellene hozzon a csókja, és vágynod kellene a fizikai közelségére.

Lehet, hogy rosszul csókol? Írtad, hogy nincs sok tapasztalatod, de ha csókolóztál mással, akkor össze tudod hasonlítani, gondold át, hogy mi lehet a baj.

2021. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul csókol. Előtte összesen két másik embert csókoltam és mindkettő sokkal sokkal jobb volt. Ha mondjuk "belejövünk", akkor lehet egy jobb csóktól kialakulnak az érzelmek?

Sokszor gondolok rá, mindig boldogan és párszor álmodtam is vele. A fizikai közeledésre is vágyom pl érintésekre, összebújásra )talán többre is, mint ami van)

2021. jún. 11. 18:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Mennyi időt érdemes ennek adni? Végülis ha vele vagyok, akkor hazudok neki és magamnak is, nem?
2021. jún. 11. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos, hogy a megfelelő embert kérdezed!

Nekem unalmas csókom soha nem volt, nem tudom, milyen lehet. Ritka kellemetlen élményeim, amikor ledugták a nyelvüket a torkomra, vagy a fogaimat számolták igen. Mindenki mással kifejezetten izgató volt, és bármi kialakulhatott volna, ha szeretném. Nekem ez csak szex mutató, szerintem semmi köze az érzelmekhez, de nagyon sokan misztifikálják; az, hogy számodra unalmas, az nekem furcsa.

A válaszodban amit írtál, az számomra a szerelmet jelenti, ha vágyom rá, álmodok róla, többre is.. Akkor mi az az érzés, amit hiányolsz?

2021. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a kitartó válaszaidat.

Szerencsére semmi ilyesmi nincs a csókban, minden olyan, hogy élveznem kéne. Inkább felesben unalmas és felesben gondolkodós. Teht azon jár az agyam, hogy hogy kéne csókolni, hogy neki ne legyen unalmas és változatos maradjon. Szexre például nem vágyom (bár lehet azért, mert még sosem éltem át), ami j lenne, ha vágynék rá. Illetve azt várom, hogy "izgató" legyen a csók, amit mással már éreztem. És amilyen számára is.

Illetve nem tudom mi az az érzés, amikor szerelmes vagyok, de azt várom. Amit mások úgy írnak le, hogy hát azt érzi az ember.

Illetve talán ahogy látom a barátomon, hogy odavan értem, ugyanazt látnám magamtól, csak fordítva.

2021. jún. 11. 21:02
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ez már nem fog vele szerelemmé alakulni. Az már elég baj, hogy unalmasnak érzed a csókot. És igen, azt tényleg tudni fogod, ha szerelmes vagy, nem lesz szükséged kérdésekre, nem fogsz gondolkozni, hogy vajon az-e.
2021. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, imponál számodra, hogy valakinek tetszel, de nincsenek érzelmeid. Kicsi az esély, hogy kialakuljon, hiszen 24 évesen hónapok után még mindig nincs szexuális vonzalom. Nekem első alkalommal, ami majd egy évtizeddel később volt mint neked, már az első csók is izgalmat váltott ki, az ölelésről, kifliről ne is beszéljünk.

Ez a kapcsolat inkább tűnik jó barátságnak, mint kapcsolatnak.

2021. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Adj úgy 3-6 hónapot a dolognak. Aztán ha még mindig nem érzel semmi különlegeset akkor gondolkozz el a szakításon.
2021. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!