Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnátok, ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha az új párotok elmondaná, hogy genitális herpesze van?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 1 férfi volt eddig az életemben, akitől sajnos elkaptam ezt a kezelhetetlen vírust. Kikezelni nem lehet, viszont mindent megteszek azért, hogy erősítsem az immunrendszerem és ne aktíválódjon. Kb 1 éve nem is jött elő. Most alakulóban van egy kapcsolatom valakivel, aki nekem nagyon fontos. Közeledünk az első szexhez. El akarom neki mondani, mert úgy gondolom, ez így fair. Ráadásul ő orvos. Sokan mondják, hogy a vírus aktív állapotban fertőz csak, de ez nem kell hogy így legyen. Nagyon félek, hogy:

1. Megöli a vágyat benne (pedig most nagyon megvan)

2. Nem fog akarni így

Rettentően félek a reakciójától. Ti hogy viszonyulnátok ilyesmihez? Azt gondolom viszont, hogy érzelmek vannak. Ebben bízom csak. Köszönöm a választ.



2021. jún. 11. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Nos hát bennem felmerülne pár kérdés?

Tehát bármelyik szex alkalmával elkaphatom?

2021. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben érdekelne pár alap infó, mint hogy kaptad el, lehet-e kezelni, hogy terjed, mennyire kockázatos stb. Szóval nem az lenne, hogy amint közli a másik, én felállok és otthagyom. Tényleg mondd el neki még az első szex előtt, ez nagyon fontos és jó esetben meg tudjátok beszélni a dolgot és megoldjátok. Feltételezem gumival pl. nincs kockázat.
2021. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen. Bár óvszerrel nagyon kicsinek tartom az esélyét. Óvszer nélkül is, nem aktív állapotban kisebb az esély.. Meg aztán a férfiak ha el is kapják, rajtuk ritka esetben jön csak ki tünetileg.
2021. jún. 11. 22:12
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Tegyük fel nem mondod el....egyszer jön ki, az lesz, hogy félreqúrtál és kivág, mint a taknyot. De be is perelhet, téged meg elmarasztalnak.


Ez nem játék, ilyenekben ne sunnyogjatok már.

2021. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvos, van rá bizonyos rálátása. Nem kelk ezt túlspilázni. Elmondodvés megvárod mit reagál.

(Annyit hozzáfűznék, hogy lehet a pasinak tünetmentes lesz, de esetleg ha lesz később barátnője, az is megszívja)

2021. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha kevés esély van rá hogy elkapom, akkor szerintem nem okozna problémát.
2021. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Baxod alásan....arra nem gondolsz, hogy tünetmentes hordozó is lesz, ha mégsem alakul úgy köztetek, ki tudja hány nő meg férfi lesz nemi herpeszes? Nem hiszem el, hogy ilyen hülye emberek vannak.
2021. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a negatív hozzászólásokat. Én őszinte akarok vele lenni, 100% hogy elmondom, ez nem kérdés. Nem is ez volt a kérdésem. Hanem hogy Nektek milyen lenne a reakciótok ebben az esetben. Nem kell mindjárt hurrogni. Tisztában vagyok ennek a következményeivel, tudom hogy rosszat is tehetnék neki. Ezért mondom el neki.
2021. jún. 11. 22:42
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2021. jún. 11. 22:43
 10/21 anonim ***** válasza:
4%
Csak ahogy a #3-as válaszodban fogalmazol, úgy tűnt, hogy kened el. Ha nem veszed félvállról, akkor nem szóltam.
2021. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!