Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mennyire igénylitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire igénylitek azt, hogy egy fiú udvaroljon nektek?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősöm szerint fölösleges udvarolni egy lánynak mert ha nem jössz be az adott lánynak akkor hiába keresed a társaságát, bókolsz neki nem lesz viszonzása a dolognak.Ha pedig bejössz a lánynak akkor sem feltétlenül kell neki udvarolni mert akkor valószínűleg magától is odamegy majd hozzád beszélgetni, ismerkedni.Ti mit tapasztaltok?

2021. jún. 14. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Kell és igénylik az udvarlást. Maradjon már meg a férfi női szerepek
2021. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Én pasi vagyok de én is ezt tapasztalom, hogy nem sokuk igényli.

A jelenlegi barátnőm pl. mondhatni ő szedett el engem mert én észre sem vettem őt sosem.

De az előtte levő barátnőimnél sem volt gond, de lehet csak én választottam rosszul, ha lehet ezt rossznak nevezni.

2021. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan nem nekem lett címezve a kérdés, de én magam azt gondolom, hogy semmi gond nincs az udvarlással, sokkal inkább más momentummal. Nevezetesen én abban komoly kivetnivalót látok, amikor egy lánynak tetszik meg egy fiú és mindenféle fondorlatos technikával el akarja csábíttatni magát és várja az udvarlást, ahelyett, hogy odaállna a fiú elé egyenesen és megmondaná neki, hogy tetszik neki és meg szeretné ismerni.

Na, ez az, ami nálam nem elfogadható...

2021. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Szoval nekem kéne bókolni, felszedni, randira hívni, ajandekkal/figyelmességgel esetleg elhalmozni, "moziba vinni", aztán én d.gjam meg es vegyem is feleségül? Vagy hogyis?
2021. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kérdésből az jön le hogy az "udvarlás" azt jelentené amit itt sokszor lehet olvasni, elutasítás után tovább nyomulni.

Csak akkor udvarlás ha fogadja a lány. Akkor viszont folytasd.

Magunktól nem megyünk oda hozzátok, arra ne várjatok.

2021. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3#szwxkapcsolatokban ez igy is megy.
2021. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*szexkapcsolatokban
2021. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőként és szarrá is leszek oltva, de szerintem ennek is - hasonlóan minden máshoz mint pl. munkamegosztás vagy ilyesmik - kb. fele-fele arányban kell működnie oda-vissza. Ha kizárólagosság van az régen rossz.
2021. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Először is szerintem sincs semmi gond az udvarlással.

4-es nem kellene. De a válaszodból látszik, hogy te olyat vársz el valakitől, aminek te még a gondolatától is rosszul vagy, hogy el kelljen végezned.

2021. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Azt igénylem, hogy Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrról beszéljen nekem. Ezt viszonzom is.
2021. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!