Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan csaj/pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan csaj/pasi az életedben, akibe totálisan szerelmes voltál, de nem tudtál össze jönni vele?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akibe tényleg nagyon szerelmes voltál. Miért nem jöttél össze vele? Sikerült túl lépni rajta? Hogyan?

Kort és nemet is írjatok!



2021. jún. 19. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Most is van😟

Nő vagyok és öreg.

2021. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Volt. Nem voltam független. 34N
2021. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg ilyen volt.

Nem viszonozta.

2021. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt. Ha bele is zúgtam valakibe, 2-3 alatt kiszerettem belőle. Soha nem voltam igazán szerelmes, ahhoz több kell, mint egy külső és egy fellángolás.
2021. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nővérem pasija volt. Szóval tabu. Szakításuk után 2 évvel találkoztunk véletlen az utcán, de akkor már azt nem értettem miért voltam úgy oda érte.
2021. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
És te kérdező?
2021. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, a munkatársnőm, odavoltam érte, nem viszonozta, amíg egy helyen dolgoztunk addig megjártam a poklok poklát, aztán munkahelyet váltottam és nem láttam többé, még hónapokig szenvedtem miatta, de ennek már több mint 2 éve, mostanra már sikerült túllépnem rajta, de idő kellett hozzá.
2021. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudok szerelmes lenni - hála a "jóégnek", az elcseszett pszihológiai kórképemnek vagy a genetikának vagy a fene tudja minek. Még egy kínlódás lenne a többi mellé a viszonzatlan szerelem (mert egymilliárd százalék, hogy úgyis viszonzatlan lenne)
2021. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Épphogy 15 éves voltam, kilencedikes amikor megismertem egy iskolai több hetes kiranduláson egy srácot, aki kb a fél (ha nem az egész) iskolának bejött. Idősebb nálam 4 évvel, ami abban a korban nagyon sok volt. Intelligens, ertelmes, érzékeny (a maga módján), kicsit művészi, kicsit rosszfiú és az iskola nagy kanja, ugyanis rengeteg csak csak úgy meg volt neki.

Én azert alig 15 évesen nem épp a fénykoromat éltem külsőleg és belsőleg is elég gyerekes voltam tehát kb esélytelen volt. Ő akkor 18 évesen hozzám képest nagyon felnőtt. Nyilvan relatív értelemben.


2 hétig kb össze voltunk zárva hiszen mindenhova együtt kirandultunk a csoporttal stb.

Hazaértünk, hazamentem a szüleimmel és akkor tudatosult bennem hogy már most hianyzik és hogy életemben először vagyok szerelmes.


Esélytelen volt, bár be kell ismernem baromi nagy motiváció volt ahhoz hogy kihozzam magamaból a legjobbat. Ő sose tudta meg, én jól eltitkoltam de nem voltunk egy szinten.


Igazából... hogyan léptem túl rajta? A legjobb barátnőm akivel kb 1 évvel a srác megismerése után kezdtem el barátkozni, szintén szeremes lett belé, kicsivel később mint én. És az az igazság hogy tudtam hogy ez mindkettőnknek esélytelen és fontosabbnak tartottam egy kialakulö lehetséges jó barátságot (az idő egyébként ezt igazolja) egy lehetetlen romancnál hogy valahogy fejben sikerült leakadni róla.


De nen tudom hogy. Sajnos azóta sokkal nehezebben felejtek.

2021. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Volt igen

Kapcsolatnak indult

Vagyis én azt hittem

Aztán mégis felszívódott ilyen kamu dumával hogy ez neki most nem megy stbstb

Nem értettem és ezért volt nehéz elengedni mert eleve csak szex kapcsolatnak indult

Ő erőltette hogy randizzunk, romantikázzunk.... Már én éreztem folytónak a viselkedését amikor 3 hét után arról beszélt hány gyereket szeretne majd

Aztán az egyik este elment tőlem inni a haverjaival, majd 2 nappal később bukkant fel és rázott le

1 héttel később egy tőle 15 évvel fiatalabb csajjal lett kapcsolatban... Kemény 1 hónapig 🤦‍♀️

Én totál belezúgtamm

Majdnem 1 évig szenvedtem

Aztán jobb lett, közben össze jöttem a jelenlegi párommal

És úgy kB 1 pár hónapja ismét felbukkant ez a srác hogy, hogy vagyok mivan velem stb

De hamar lekoptattam.

Már nem érdekelt

29/N

2021. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!