Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz szerelem valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz szerelem valóban lassan érik?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi idő kellett, hogy szeressétek igazán a párotok? Mikor hasított a felismerés, hogy IGEN, na Ő? :)
2021. jún. 24. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nagyon változó.

Volt akinél 2 nap után őrült szerelmet éreztem és kb. ilyen hamar ki is ábrándultam az illetőből.

A mostani páromba az elején nem voltam szerelmes, több mint fél év után kezdtem érezni egy erős köteléket, ami most sem kimondottan lángoló szerelem, de tűzön vízen keresztül mennék érte, mert egy nagyon értékes ember. Nekem ez így tökéletes.

2021. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a villámcsapásos nekem sose jött össze.
2021. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első percben. Én,aki előtte kapcsolatból kapcsolatba mászkáltam,mert beszerettem,kiszerettem. De aztán jött ö 11 éve. És még mindig tart
2021. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Igen az igaz szerelem tényleg későn érik...

Én most vagyok 30 és eggyetlen egy csajom se volt még:)

Meddig várjak? :)

2021. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4/4 nem erre értik:D, hanem hogy akivel ismerkedsz és együtt vagy mikor tekintesz rá úgyy hogy nem gondolsz másra..
2021. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Meghülyültem Bocs, Bolondgomba!
2021. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Amint megláttam.

Amint megláttam tudtam, hogy kell nekem. Egy csoporttalin beszélgettünk, amin segítettem a csoportot egy jót beszélgetni bensőséges dolgokról, és én is elmondtam hogyan állok az emberekhez, természethez, mindenhez, és nagyon megtetszettem neki, majd megkérte, hogy segítsem pszichológiailag. Ez utáni talin már kb szerelmet vallott nelem, én is kifejeztem a tetszésem. Ezt 1 év leírhatatlan csoda követte.


Első szerelmemmel is csodás volt, vele is már első nap szerelmet vallottunk egymásnak.


Én úgy vagyok vele, hogy ha két ember fejlett érzelmileg, nagy az önismerete, akkor ezek a dolgok eszméletlenül gyorsan történnek, nagyon intenzíven is, és természetesen nagyon mélyre.

2021. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha igen, néha nem.

Erre sincs szabály.

2021. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
vonzalom, jó bánás mind2 fél felől ez az alapja. Szerintem azok akik azt mondják hogy később jön náluk a szerelem olyan nem létezik, ők szimplán megszeretik az embert a személyét, de nem szerelmesek. A szerelem egyből jön..
2021. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Nálam)Három hónapon belül kiderül. Az, hogy szerelembe essek, vagy hogy egyértelmű legyen, hogy amit érzek, kevés egy párkapcsolathoz.
2021. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!